gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap oefent tegen PEC en Duitsers, Zelhem is even thuisbasis

fd914c629d0adc2b3681cd76492c12f9.jpg

De Graafschap oefent in aanloop naar het nieuwe seizoen in de Keuken Kampioen Divisie onder meer tegen eredivisionisten PEC Zwolle en Fortuna Sittard, de amateurs van De Treffers en enkele buitenlandse ploegen. De Doetinchemse club heeft donderdag het oefenprogramma bekendgemaakt.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De voorbereiding start op maandagavond 1 juli met een eerste training in Zelhem. Omdat er onderhoud plaatsvindt op de eigen accommodatie van De Graafschap, De Bezelhorst in Doetinchem, zijn de velden van ZZC’20 in Zelhem even de vaste trainingsplek. De eerste oefentegenstander is De Treffers uit Groesbeek. Op zaterdag 6 juli spelen de ploegen tegen elkaar op het sportcomplex van de tweededivisionist. Drie dagen later speelt De Graafschap het tweede oefenduel. De tegenstander is dan de winnaar van de Achterhoek Cup.

Later volgen nog wedstrijden tegen de Duitse ploegen Rödinghausen (bij AD’69 in Aalten, red.) en SC Verl (bij SC Varsseveld, red.). Ook kruist De Graafschap de degens met PEC Zwolle en Al Nasr uit de Verenigde Arabische Emiraten. De locatie hiervan wordt nog bepaald. De laatste twee oefenwedstrijden zijn op vrijdag 2 augustus tegen Fortuna Sittard en op zaterdag 3 augustus tegen Jong Feyenoord.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-05 at 22.30.48.jpeg

Montferland werkt aan nieuw participatieplan azc na burgerinitiatief, initiatiefnemer ontevreden

De gemeente Montferland gaat een nieuw communicatie- en participatieplan maken rond de zoektocht naar een locatie voor een asielzoekerscentrum (azc). Dat kondigde burgemeester Annemarie Fellinger donderdagavond aan tijdens de raadsvergadering waar ook een burgerinitiatief tegen een azc in de gemeente op de agenda stond. Het voorstel van het burgerinitiatief werd door de gemeenteraad aangepast, wat bij de initiatiefnemers op kritiek stuitte.

STILL Berkelland0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Berkelland gemeenteraadsverkiezing 2026

De zes lijsttrekkers van de gemeente Berkelland zijn donderdagavond met elkaar in debat gegaan. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over asielopvang, woningbouw en de toekomst de zwembaden in de gemeente. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Berkelland terug.

Suzan en Freek ZC1.jpg

Suzan & Freek, Rowwen Hèze en De Paloma's op Zwarte Cross 2026

De Zwarte Cross heeft 41 nieuwe namen bekendgemaakt voor de komende editie. Onder andere Kraantje Pappie, Rowwen Hèze en De Paloma’s zijn toegevoegd aan de line-up. Ook Suzan & Freek treden op, zij staan op de zondag van het festival op het Hoofdpodium.

berkelland2.jpg

Lijsttrekkers Berkelland in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Oude IJsselstreek beet dinsdag het spits af, donderdag is Berkelland aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

Voetbalclubslogos.jpg

JOY 26 nieuwe naam jeugdvoetbalsamenwerking Oude IJsselstreek

De zeven samenwerkende voetbalclubs uit de gemeente Oude IJsselstreek hebben de naam voor de nieuw op te richten SJO jeugdvoetbalclub gepresenteerd. De jeugd van Ulftse Boys, SDOUC, GWVV, NVC, Etten, Gendringen én SVGG voetballen vanaf komend seizoen onder de naam JOY 26.

WhatsApp Image 2026-03-05 at 12.51.28.jpeg

Auto belandt in weiland Wehl na onwelwording

Aan de Broekhuizerstraat in Wehl is donderdagochtend een bestuurder onwel geraakt. De persoon kwam met de auto in het weiland terecht en is naar het ziekenhuis gebracht.