gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap oefent tegen PEC en Duitsers, Zelhem is even thuisbasis

fd914c629d0adc2b3681cd76492c12f9.jpg

De Graafschap oefent in aanloop naar het nieuwe seizoen in de Keuken Kampioen Divisie onder meer tegen eredivisionisten PEC Zwolle en Fortuna Sittard, de amateurs van De Treffers en enkele buitenlandse ploegen. De Doetinchemse club heeft donderdag het oefenprogramma bekendgemaakt.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De voorbereiding start op maandagavond 1 juli met een eerste training in Zelhem. Omdat er onderhoud plaatsvindt op de eigen accommodatie van De Graafschap, De Bezelhorst in Doetinchem, zijn de velden van ZZC’20 in Zelhem even de vaste trainingsplek. De eerste oefentegenstander is De Treffers uit Groesbeek. Op zaterdag 6 juli spelen de ploegen tegen elkaar op het sportcomplex van de tweededivisionist. Drie dagen later speelt De Graafschap het tweede oefenduel. De tegenstander is dan de winnaar van de Achterhoek Cup.

Later volgen nog wedstrijden tegen de Duitse ploegen Rödinghausen (bij AD’69 in Aalten, red.) en SC Verl (bij SC Varsseveld, red.). Ook kruist De Graafschap de degens met PEC Zwolle en Al Nasr uit de Verenigde Arabische Emiraten. De locatie hiervan wordt nog bepaald. De laatste twee oefenwedstrijden zijn op vrijdag 2 augustus tegen Fortuna Sittard en op zaterdag 3 augustus tegen Jong Feyenoord.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Lees ook

arriva.jpg

Extra treinen in de Achterhoek om overlast werkzaamheden A12 bij Arnhem te beperken

Vervoerder Arriva zet vanaf 13 april extra treinen tussen Didam en Arnhem in tijdens de ochtendspits. Mensen die buiten de spits reizen, kunnen korting op hun reis ontvangen. Door de werkzaamheden aan de betonnen IJsselbrug op de A12 wordt flinke verkeershinder in de Achterhoek verwacht.

PaasloopMontferland.jpeg

Veertigste editie Paasloop in Kilder: een groeiend succes voor jong en oud

Tweede paasdag viert de paasloop in Kilder zijn veertig jarige jubileum. Wat begon als een kleinschalig initiatief door een groepje hardlopers, is uitgegroeid tot een niet meer weg te denken traditie. Het hardloopevenement dat jaarlijks plaatsvindt, wordt voornamelijk door vrijwilligers georganiseerd en sponsoren maken het mogelijk om alles te realiseren.

JamieOverbeekLordsofTram.jpeg

Jamie Overbeek (20) uit Ulft haalt hoogste score ooit en verbreekt meerdere records

De 20-jarige Jamie Overbeek uit Ulft heeft tijdens de kitesurfwedstrijd Lords of Tram meerdere records verbroken. Tijdens zijn Big Air wedstrijd wist de Ulftenaar de hoogste score ooit, en de eerste tien ooit te behalen. Later heeft hij ook het overall hoogterecord verbroken naar 42,3 meter met een zogenaamde ‘twintip’.

Maarten0.jpg

PRO wil na kritiek op coalitieadvies Doetinchem vooruitkijken: ‘Dit is ontzettend democratisch’

Na stevige kritiek op het coalitieadvies van de verkenner in de gemeente Doetinchem, blikt PRO-voorman Maarten op de Weegh terug op een bewogen donderdagavond. Waar andere partijen spreken van een ‘zwarte bladzijde’ en ‘achterkamertjespolitiek’, probeert hij de rust te bewaren en vooruit te kijken.

Paasvuur Zieuwent-11.jpeg

Over de grens branden de paasvuren volop: minder regels, meer samenzijn

Waar in de Achterhoek het organiseren van paasvuren steeds lastiger wordt, lijkt het nét over de grens een stuk eenvoudiger. In de gemeenten Bocholt en Isselburg worden dit jaar bij elkaar dertien paasvuren ontstoken. Daar draait het nog om waar het ooit voor bedoeld was: samenkomen, elkaar ontmoeten en de lente vieren.

e7e23284-0abe-4534-bb83-fdb161fb6516.jpg

Kwint weer goudhaantje als invaller: punt in Eindhoven

De Graafschap mag invaller Kyano Kwint bedanken. Door twee doelpunten van de negentienjarige spits kwamen de Doetinchemmers twee keer terug van een achterstand op bezoek bij FC Eindhoven. Een punt bleek het maximale: 2-2.