gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap oefent tegen PEC en Duitsers, Zelhem is even thuisbasis

fd914c629d0adc2b3681cd76492c12f9.jpg

De Graafschap oefent in aanloop naar het nieuwe seizoen in de Keuken Kampioen Divisie onder meer tegen eredivisionisten PEC Zwolle en Fortuna Sittard, de amateurs van De Treffers en enkele buitenlandse ploegen. De Doetinchemse club heeft donderdag het oefenprogramma bekendgemaakt.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De voorbereiding start op maandagavond 1 juli met een eerste training in Zelhem. Omdat er onderhoud plaatsvindt op de eigen accommodatie van De Graafschap, De Bezelhorst in Doetinchem, zijn de velden van ZZC’20 in Zelhem even de vaste trainingsplek. De eerste oefentegenstander is De Treffers uit Groesbeek. Op zaterdag 6 juli spelen de ploegen tegen elkaar op het sportcomplex van de tweededivisionist. Drie dagen later speelt De Graafschap het tweede oefenduel. De tegenstander is dan de winnaar van de Achterhoek Cup.

Later volgen nog wedstrijden tegen de Duitse ploegen Rödinghausen (bij AD’69 in Aalten, red.) en SC Verl (bij SC Varsseveld, red.). Ook kruist De Graafschap de degens met PEC Zwolle en Al Nasr uit de Verenigde Arabische Emiraten. De locatie hiervan wordt nog bepaald. De laatste twee oefenwedstrijden zijn op vrijdag 2 augustus tegen Fortuna Sittard en op zaterdag 3 augustus tegen Jong Feyenoord.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Lees ook

1AprilOverzicht.jpg

1 april in de Achterhoek: dit waren de beste grappen

Dat bedrijven en organisaties niet vies zijn van een 1 aprilgrap, bleek ook dit jaar weer in de Achterhoek. Van een neppe Videolandserie tot een ‘luiaardachtbaan’ en opvallend veel AI-grappen: creativiteit was er volop.

Vulcanus40.jpg

IJzergieterij Vulcanus in Doetinchem dicht: 'We moeten 132 jaar aan zooi opruimen'

Het hing al even in de lucht, maar nu is het definitief: ijzergieterij Vulcanus in Langerak stopt. De 132 jaar oude fabriek sluit haar deuren, en daarmee komt er ook een einde aan een eeuwenlange industrie in de gemeente Doetinchem.

School100jaar0.jpg

Eeuwfeest voor basisschool Pius X in Varsselder: 'We bloeien'

Feest op basisschool Pius X in Varsselder. De school bestaat op 1 april precies honderd jaar en dat wordt in het dorp groots gevierd. Met een volle themaweek, activiteiten voor jong en oud en hulp van verenigingen is het volgens de organisatie vooral een feest van én voor het hele dorp.

lintjes raad 22-26.jpg

Twaalf raadsleden nemen afscheid in Bronckhorst, drie ontvangen koninklijke onderscheiding

Twaalf raadsleden van de gemeente Bronckhorst hebben dinsdagavond afscheid genomen van de Bronckhorster politiek. Drie van hen zijn opgenomen als Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester Patrick van Domburg reikte op 31 maart de koninklijke onderscheidingen in de raadszaal in Hengelo uit.

WASMACHINE20.jpg

Eén jaar vernieuwde wasservice Montferland: een voldoende maar de nodige problemen

De veelbesproken Montferlandse wasservice draait inmiddels een jaar bij lokale partner Mabeon in Doetinchem. Eerder draaide Zorgplus uit Harderwijk de dienst. Dit zorgde de laatste jaren voor veel kritiek van inwoners en raadsleden. Hoewel de gebruikers de nieuwe wasservice na één jaar ‘een dikke 7’ geven, vallen er nog een aantal zaken op.

PrikkelarmZwemmen0.png

Achterhoek zet in op prikkelarm sporten met Aqua Silent: ‘Vaak geeft muziek te veel prikkels’

Prikkelarm bewegen staat deze week centraal in de Achterhoek. Op verschillende plekken wordt in de campagneweek van Achterhoek in Beweging bewustzijn gecreëerd voor sporters die moeite hebben met fel licht, geluid en drukte. Bij zwembad De Beemd in Lochem staat sinds kort Aqua Silent op het programma.