gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap oefent tegen Duitse club

0395cb964fb449df6e50304eef5a3af7

De Graafschap oefent in aanloop naar het nieuwe seizoen onder meer tegen het Duitse Rot Weiss Oberhausen, Willem II en Roda JC. De voorbereiding van de ploeg van trainer Adrie Poldervaart begint op 22 juni.

Jasper Hazelaar |
Op woensdagavond 22 juni vindt de eerste training om 19.00 uur plaats op sportcomplex De Bezelhorst in Doetinchem. De eerste oefenwedstrijd is op zaterdagmiddag 2 juli om 13.00 uur tegen de winnaar van de Achterhoek Cup. Dit duel wordt gespeeld op het complex van de winnaar, SC Varsseveld of SDOUC uit Ulft. Rot Weiss Oberhausen, dat uitkomt in de Regionalliga, is op zaterdag 9 juli de tegenstander, deze wedstrijd wordt om 14.30 uur gespeeld in Aalten.

Na een besloten oefenduel met Willem II op vrijdag 15 juli, speelt De Graafschap nog tegen FC Emmen (dinsdag 19 juli) en Telstar-De Graafschap (zaterdag 23 juli). Roda JC uit Kerkrade is de laatste oefentegenstanders. De Limburgers zijn zaterdagmiddag 30 juli de tegenstander op de open dag op De Vijverberg.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

|

Lees ook

GRARKCFOTO

De Graafschap geeft voorsprong uit handen en deelt de punten met RKC

De Graafschap heeft vrijdag, tijdens een stormachtige avond, in eigen huis met 1-1 gelijkgespeeld tegen RKC Waalwijk. In de slotfase gaven de Doetinchemmers de voorsprong uit handen en werd de vierde overwinning van het seizoen misgelopen.

GerritVossers6710

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een onstuimig herfstweekend

Gerrit Vossers bespreekt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersverwachting voor het weekend in de Achterhoek en Liemers. Dit weekend staat er een onstuimig herfstweekend voor de deur.

Boerinnen_9824

'Landbouwdiplomatie' richt zich op boerinnen in de grensstreek

Een eigen koers voor het boerenbedrijf vraagt om kennis, contacten en geld. Toch voelen boerinnen zich als ondernemer nog geregeld achtergesteld of buitengesloten. De Nederlandse ambassade in Berlijn bracht samen met Duitse regionale boerenorganisaties boerinnen uit de Achterhoek en het Kleverland bijeen. Wat kunnen zij over de grens voor elkaar betekenen?

regen10

Code geel in de Achterhoek vanwege storm Austen

Vanwege storm Austen geldt vrijdagavond in de Achterhoek en andere delen van Nederland code geel. Het KNMI waarschuwt voor zware windstoten. De regio lijkt de rest van het weekend gespaard te worden.

WhatsApp Image 2026-10-23 at 10.45.13

Brand in dak van aanbouw woning in Silvolde snel geblust

In het dak van een aanbouw van een woning aan de Ulftseweg in Silvolde is vrijdagochtend brand uitgebroken. De brandweer rukte met meerdere eenheden uit om het vuur te bestrijden.

Spaarpaal10

Laren spaart met positieve flitser voor verkeersplein bij drie scholen

Geen boetes, maar geld voor een verkeersplein waar kinderen kunnen spelen en verkeersregels leren. Automobilisten die zich de komende zeven weken aan de snelheid houden op de Deventerweg in Laren, sparen met een zogenoemde spaarpaal geld bij elkaar voor de drie Larense scholen. De gemeente Lochem betaalt het bedrag dat met de spaarpaal wordt opgehaald.