Ulft, Netherlands

De Graafschap legt aanvallers Dogan en Büttner als amateurs vast

De Graafschap heeft Huseyin Dogan en Giovanni Büttner op amateurbasis vastgelegd. De twee aanvallers werkten eerder ook al bij TOP Oss samen met Peter Bijvelds, de huidig technisch directeur van de Doetinchemmers.
Jasper Hazelaar | 11 september 2023 09:32 | Aangepast op 11 september 2023 09:32
“Het is goed om te beseffen dat zij een zeer grote investering in zichzelf doen, door bij De Graafschap op amateurbasis ons te komen versterken”, meldt Bijvelds. “Daarbij geldt natuurlijk ook dat een club als De Graafschap een grote aantrekkingskracht heeft. Beiden zijn topfit en kunnen direct met hun kwaliteiten onze selectie versterken.” De 29-jarige Dogan werd in het seizoen 2018/2019 mpg topscorer van de competitie met 21 goals.

Giovanni Büttner (24), het neefje van linksback Alexander Büttner, maakte in het verloren duel met VVV-Venlo al zijn debuut, maar is nu ook officieel vastgelegd. Afgelopen weekend kwam de ploeg van trainer Jan Vreman niet in actie vanwege de interlands. De Graafschap komt vrijdagavond weer in actie, op bezoek bij Jong PSV.

Foto: De Graafschap media

Lees meer over:

De Graafschap|Voetbal|

Meest gelezen

Persoon zwaargewond na val uit hotelraam in Zeddam

Redactie REGIO8 | 22 jun 2025 11:07

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 20 jun 2025 15:03

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Redactie REGIO8 | 19 jun 2025 17:05

Lees ook

De Graafschap versterkt middenveld met 20-jarige Belg Milan Smits

De Graafschap heeft opnieuw een middenvelder weten toe te voegen aan de selectie. De 20-jarige Milan...

De Graafschap strikt transfervrije middenvelder Gijselhart van PEC Zwolle

De Graafschap heeft zich versterkt met Teun Gijselhart. Hij komt over van PEC Zwolle. De 20-jarige m...

22-jarige doelman Ties Wieggers tot zomer 2027 bij De Graafschap

Doelman Ties Wieggers verlengt zijn contract bij De Graafschap tot zomer 2027 met optie voor nog een...

Winterswijker Brittijn kiest voor Fortuna Sittard na vertrek bij De Graafschap

Phillip Brittijn uit Winterswijk tekent een contract voor drie jaar bij eredivisionist Fortuna Sitta...

De Graafschap raakt Hillen kwijt aan eredivisionist NAC Breda

De Graafschap ziet Rio Hillen vertrekken naar eredivisionist NAC. In Breda tekent de Nederlander me...

De Graafschap begint competitie met Limburgs drieluik en bezoek aan Arnhem

De Graafschap begint het nieuwe seizoen in de eerste divisie op vrijdag 8 augustus met een thuisweds...