gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap huurt 18-jarig talent van RB Leipzig

f76373fb444d0307169af6bf9a905be4.jpg

De Graafschap heeft de eerste zomeraanwinst binnen. De Superboeren hebben de 18-jarige Nederlander Yannick Eduardo op huurbasis van de Duitse ploeg RB Leipzig weten te strikken. De spits tekent voor een jaar en er is een mogelijkheid tot doorverkoop.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Technisch directeur Peter Bijvelds is erg blij met de aanwinst. “Yannick is unaniem door onze scouting als een uitstekende optie voorgedragen”, beschrijft Bijvelds. “Ook de staf is zeer content met zijn komst.” De speler wordt door Bijvelds beschreven als een snelle en fysiek sterkte spits. Hij moet het team het vermogen bieden om dynamisch te kunnen spelen. De spits wordt voor een jaar gehuurd. Daarna is er een mogelijkheid tot koop.

Eduardo speelde eerder in Nederland in de jeugd van NEC. Daarnaast kwam hij uit voor Nederland Onder 17 en 18. In juli 2022 werd de jonge spits verkocht aan Leipzig waar hij in de Onder 17 en de Onder 19 speelde. In het afgelopen seizoen speelde hij de Youth League met het Onder 19 team. Hier was hij goed voor vijf goals in zeven wedstrijden. In de Onder 19 Bundesliga scoorde hij negentien doelpunten in zevenentwintig wedstrijden.

Lees ook

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.

WhatsApp Image 2026-03-27 at 10.38.38.jpeg

Schoorsteenbrand bij diervoederfabriek in Doetinchem

Hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een schoorsteenbrand bij een diervoederfabriek in Doetinchem. Op foto’s is te zien hoe een pijp aan de zijkant van het pand al verkleurd is door de hitte, binnenin de pijp.

783413355a4c6dc21f36743b1cbd439d.jpg

45-jarige Zelhemmer voor rechter om drugslabbrand: sanering kost gemeente 60.000 euro

Een 45-jarige inwoner van Zelhem moet vrijdag voor het eerst voor de rechter verschijnen. Hij is mogelijk betrokken bij het drugslab dat afgelopen december in Zelhem in brand vloog. De grond bij de woonboerderij is inmiddels door de gemeente Bronckhorst gesaneerd. De gemeente wil dat de overtreder deze kosten betaalt.

KlaasDoetinchem.jpg

Voormalig burgemeester Klaas Agricola verkenner in Doetinchem

GemeenteBelangen Doetinchem (GBD) heeft Klaas Agricola (66) aangesteld als verkenner voor de vorming van een nieuwe coalitie in de gemeenteraad. De partij, die met zes zetels en meer stemmen de winnaar van de verkiezingen werd, kiest bewust voor een ervaren en onafhankelijke kandidaat.