gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Brigata Tifosi haalt recordbedrag op voor beroemde sfeeracties

4d19501c23730e9da81ef699ff2c4827.jpg

De Brigata Tifosi (BT) van de Graafschap heeft een recordbedrag opgehaald voor de beroemde sfeeracties. Bij de collecteactie werd er ongeveer 31.000 euro op gehaald.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Helmond Sport collecteerde de BT voor de sfeeracties en behaalde daarbij rond de 31.000 euro op. “Nooit eerder werd er zoveel geld opgehaald. We willen iedereen bedanken voor de steun en waardering”, laat de Brigata Tifosi weten op hun website. De sfeeracties waarbij de supporters met grote doeken en vuurwerk hun stempel zetten op een wedstrijd gaan de hele wereld over. Vorig jaar vierde de supportersvereniging nog het twintigjarige bestaan.

Aanstaande zondag spelen de Superboeren een beladen wedstrijd tegen Vitesse. De wedstrijd wordt gezien als een risicowedstrijd waar de politie extra op inzet. Of de BT die wedstrijd nog een grote sfeeractie houdt, is nog niet duidelijk.

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.