gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Berry Powel tekent nieuw contract als technisch manager bij De Graafschap

86d187a807b76edc4fdd03039c32d64e.jpg

Berry Powel blijft technisch manager van de Graafschap tot minimaal oktober 2026. De oud-spits van de Superboeren tekende in november vorig jaar al eerder een contract tot en met 1 februari.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Mijn contract liep tot begin februari. Nu is er duidelijkheid voor de lange termijn en ik denk dat dat goed is voor de club en voor mezelf”, aldus Berry Powel. “Samen met Marco, Richard en de rest van het technische hart gaan we er alles aan doen om de staf en selectie van De Graafschap op peil te houden en brengen.” Powel sprak eerder al uit dat hij graag door wilde als technisch manager om het voetbal weer richting het hoogste niveau te tillen.

Algemeen directeur Marco Bogers spreekt het ‘volste vertrouwen’ uit in Powel. “We zijn blij dat we met Berry een contract voor de lange termijn hebben kunnen overeenkomen”, aldus algemeen directeur Marco Bogers. “We zien in Berry de technisch manager van de toekomst voor de club, waarbij hij natuurlijk nog aan het begin van zijn carrière staat.” Powel neemt naast vele hulp vanuit de club ook nog deel aan het ‘ontwikkelprogramma technisch directeur’ van de KNVB.

Lees ook

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.

PFAS in water.png

Zwemverbod De Betteld blijft en PFAS-adviezen houden stand

Het blijft verboden om te zwemmen in recreatieplas De Betteld in Zelhem. Door een verontreiniging van PFAS is het water betreden te gevaarlijk. De plas is afgesloten van de Oosterwijkse Vloed en de Baakse Beek. De hoeveelheid PFAS is volgens de gemeente op die twee locaties stabiel. Hoe lang het verbod nog geldt, is niet bekend.

WhatsApp Image 2026-04-13 at 15.42.06.jpeg

Van zelfrijdende pendelbussen tot AI-universiteit; studenten ontwerpen OV-hub Varsseveld

Om het ontwerp voor de OV-hub die rondom station Varsseveld moet komen vorm te geven, schakelt de gemeente Oude IJsselstreek studenten van Saxion Hogeschool in. De studenten maakten een ontwerp waarin ze ‘out of the box’ moesten denken. Met zelfrijdende pendelbussen en een universiteit puur gericht op AI is dat in ieder geval gelukt.

Nieuwbouw-bovenaanzicht.png

Nog 2 miljoen nodig voor nieuwbouw hospice Sravana in Doetinchem: ‘Dit hospice is zo waardevol’

Hospice Sravana in Doetinchem staat al geruime tijd voor een grote uitdaging. Hoewel de stichting de grond voor een nieuw onderkomen al heeft aangekocht en de plannen klaarliggen, blijft een aanzienlijk financieringstekort van ongeveer twee miljoen euro staan. Toch houdt de organisatie vast aan vertrouwen en hoop. “Zonder Sravana is de Achterhoek geen Achterhoek meer.”

Straaljagers.jpg

Duitse luchtmacht oefent laag boven grensregio: straaljagers hoorbaar in omgeving Kleve

In de Duitse grensregio bij Kleve vinden deze week opvallende militaire vliegbewegingen plaats. De Duitse luchtmacht houdt van 13 tot en met 17 april de oefening ‘Angry Eagle’, waarbij straaljagers op zeer lage hoogte vliegen.

OpeningBrugLochem0.png

Opening Nettelhorsterbrug: Schakel Achterhoek-A1 na jaren voltooid, maar met blijvende schaduw

Zo’n duizend geïnteresseerden reisden afgelopen zaterdag af naar Lochem om bij de opening van de Nettelhorsterbrug te zijn én om eenmalig over de brug te kunnen lopen. Gedeputeerde Klaas Ruitenberg opende de brug, en daarmee is het overkoepelende project Schakel Achterhoek-A1 na jaren afgerond.