gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Berry Powel tekent nieuw contract als technisch manager bij De Graafschap

86d187a807b76edc4fdd03039c32d64e.jpg

Berry Powel blijft technisch manager van de Graafschap tot minimaal oktober 2026. De oud-spits van de Superboeren tekende in november vorig jaar al eerder een contract tot en met 1 februari.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Mijn contract liep tot begin februari. Nu is er duidelijkheid voor de lange termijn en ik denk dat dat goed is voor de club en voor mezelf”, aldus Berry Powel. “Samen met Marco, Richard en de rest van het technische hart gaan we er alles aan doen om de staf en selectie van De Graafschap op peil te houden en brengen.” Powel sprak eerder al uit dat hij graag door wilde als technisch manager om het voetbal weer richting het hoogste niveau te tillen.

Algemeen directeur Marco Bogers spreekt het ‘volste vertrouwen’ uit in Powel. “We zijn blij dat we met Berry een contract voor de lange termijn hebben kunnen overeenkomen”, aldus algemeen directeur Marco Bogers. “We zien in Berry de technisch manager van de toekomst voor de club, waarbij hij natuurlijk nog aan het begin van zijn carrière staat.” Powel neemt naast vele hulp vanuit de club ook nog deel aan het ‘ontwikkelprogramma technisch directeur’ van de KNVB.

Lees ook

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.