gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Berry Powel tekent nieuw contract als technisch manager bij De Graafschap

86d187a807b76edc4fdd03039c32d64e.jpg

Berry Powel blijft technisch manager van de Graafschap tot minimaal oktober 2026. De oud-spits van de Superboeren tekende in november vorig jaar al eerder een contract tot en met 1 februari.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Mijn contract liep tot begin februari. Nu is er duidelijkheid voor de lange termijn en ik denk dat dat goed is voor de club en voor mezelf”, aldus Berry Powel. “Samen met Marco, Richard en de rest van het technische hart gaan we er alles aan doen om de staf en selectie van De Graafschap op peil te houden en brengen.” Powel sprak eerder al uit dat hij graag door wilde als technisch manager om het voetbal weer richting het hoogste niveau te tillen.

Algemeen directeur Marco Bogers spreekt het ‘volste vertrouwen’ uit in Powel. “We zijn blij dat we met Berry een contract voor de lange termijn hebben kunnen overeenkomen”, aldus algemeen directeur Marco Bogers. “We zien in Berry de technisch manager van de toekomst voor de club, waarbij hij natuurlijk nog aan het begin van zijn carrière staat.” Powel neemt naast vele hulp vanuit de club ook nog deel aan het ‘ontwikkelprogramma technisch directeur’ van de KNVB.

Lees ook

Loraine van Aalten.jpg

Doetinchemse Loraine (27) deelt haar verhaal in Over Mijn Lijk

Het leven van de 27-jarige Loraine van Aalten uit Doetinchem ziet er al enkele jaren anders uit dan dat van veel leeftijdsgenoten. In 2023 kreeg ze te horen dat ze eierstokkanker heeft en niet meer beter wordt. Om dat verhaal te delen met zoveel mogelijk mensen, is de Doetinchemse een van de deelnemers aan het seizoen van het BNNVARA-programma ‘Over mijn Lijk’.

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.