gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Berry Powel tekent nieuw contract als technisch manager bij De Graafschap

86d187a807b76edc4fdd03039c32d64e.jpg

Berry Powel blijft technisch manager van de Graafschap tot minimaal oktober 2026. De oud-spits van de Superboeren tekende in november vorig jaar al eerder een contract tot en met 1 februari.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Mijn contract liep tot begin februari. Nu is er duidelijkheid voor de lange termijn en ik denk dat dat goed is voor de club en voor mezelf”, aldus Berry Powel. “Samen met Marco, Richard en de rest van het technische hart gaan we er alles aan doen om de staf en selectie van De Graafschap op peil te houden en brengen.” Powel sprak eerder al uit dat hij graag door wilde als technisch manager om het voetbal weer richting het hoogste niveau te tillen.

Algemeen directeur Marco Bogers spreekt het ‘volste vertrouwen’ uit in Powel. “We zijn blij dat we met Berry een contract voor de lange termijn hebben kunnen overeenkomen”, aldus algemeen directeur Marco Bogers. “We zien in Berry de technisch manager van de toekomst voor de club, waarbij hij natuurlijk nog aan het begin van zijn carrière staat.” Powel neemt naast vele hulp vanuit de club ook nog deel aan het ‘ontwikkelprogramma technisch directeur’ van de KNVB.

Lees ook

rechtbankZutphen.jpg

Misbruikzaak zwembad Zelhem niet achter gesloten deuren

De misbruikzaak tegen de zwembadstagiair uit Zelhem wordt niet achter gesloten deuren behandeld. De rechtbank heeft dinsdag dit verzoek van de advocaat van de verdachte afgewezen.

a12.jpg

Opknapbeurt IJsselbrug A12 van start: wekenlang extra reistijd voor Achterhoekers

Rijkswaterstaat start dinsdagavond 7 april om 21.00 uur met groot onderhoud aan de IJsselbrug op de A12 bij Arnhem. Achterhoekers die dagelijks richting Arnhem reizen, krijgen te maken met vertraging: de extra reistijd kan oplopen tot ongeveer een uur.

Orion Stars winst beker foto Orion Stars.JPG

Driemaal op rij voor Orion: Doetinchemmers winnen weer volleybalbeker

Orion Stars heeft tweede paasdag met groot machtsvertoon de Nederlandse volleybalbeker gewonnen. De mannen uit Doetinchem wonnen voor het derde jaar op rij. Het Barneveldse SSS werd met 3-0 overklast.

WhatsApp Image 2026-04-06 at 19.40.50.jpeg.crdownload

De Graafschap loopt over Jong AZ heen en tankt vertrouwen richting play-offs

De Graafschap heeft op De Vijverberg een overtuigende zege geboekt. De ploeg van Marinus Dijkhuizen kwam moeizaam tot scoren, maar na een rode kaart voor Jong AZ vielen de doelpunten alsnog en werd het uiteindelijk een overtuigende 5-0 overwinning.

arriva.jpg

Extra treinen in de Achterhoek om overlast werkzaamheden A12 bij Arnhem te beperken

Vervoerder Arriva zet vanaf 13 april extra treinen tussen Didam en Arnhem in tijdens de ochtendspits. Mensen die buiten de spits reizen, kunnen korting op hun reis ontvangen. Door de werkzaamheden aan de betonnen IJsselbrug op de A12 wordt flinke verkeershinder in de Achterhoek verwacht.

PaasloopMontferland.jpeg

Veertigste editie Paasloop in Kilder: een groeiend succes voor jong en oud

Tweede paasdag viert de paasloop in Kilder zijn veertig jarige jubileum. Wat begon als een kleinschalig initiatief door een groepje hardlopers, is uitgegroeid tot een niet meer weg te denken traditie. Het hardloopevenement dat jaarlijks plaatsvindt, wordt voornamelijk door vrijwilligers georganiseerd en sponsoren maken het mogelijk om alles te realiseren.