Ulft, Netherlands

Azaoum maakt driemanschap in jeugd De Graafschap compleet

Foto: De Graafschap media
De Graafschap heeft Mounir Azaoum teruggehaald naar de jeugdopleiding van de Doetinchemse voetbalclub. Hij wordt trainer van het nieuwe Onder 19-team en krijgt in het driemanschap met Peter Bijvelds en Richard Roelofsen een prominente rol.
Jasper Hazelaar | 5 april 2024 11:27 | Aangepast op 5 april 2024 11:27
“We zijn blij om Mounir weer te verwelkomen op De Bezelhorst”, aldus technisch directeur Peter Bijvelds. “Met de komst van Mounir complementeren we het voetbaltechnische team en voegen we de door ons gewenste senioriteit en deskundigheid toe aan onze jeugdopleiding.” Azaoum wordt volgens de Doetinchemse voetbalclub het eerste aanspreekpunt voor de jeugdopleiding als het gaat om voetbaltechnische zaken. Hij werkt daarbij nauw samen met Bijvelds en hoofd scouting en persoonlijke ontwikkeling Richard Roelofsen.

Ook gaat Azaoum leiding geven aan het Onder 19-team van De Graafschap. Deze ploeg wordt volgend jaar gevormd door de doorgeschoven Onder 18-lichting. Azaoum is een oude bekende voor De Graafschap. Tussen 2019 en 2022 werkte hij ook al in de jeugdopleiding, onder meer als trainer van het Onder 21-team. Hij vertrok in de zomer van 2022 naar NAC Breda. Nu keert hij dus weer terug naar de Achterhoek.

Lees meer over:

Doetinchem|De Graafschap|Voetbal|

Meest gelezen

Raad Oude IJsselstreek stemt over asielzoekersdorp

Bart Sollman | 16 apr 2025 14:19

Lees ook

Parochiekerken in Duitsland eren paus Franciscus met klokkengelui

In Duitsland hangen vandaag, dinsdag uit eerbetoon aan de maandag overleden paus Franciscus de vlagg...

Oranjekoorts in Kleve: de Zwanenstad viert Koningsdag

De binnenstad van Kleve kleurt dit voorjaar opnieuw oranje, en niet zonder reden. Met Koningsdag op ...

Doetinchem steeds meer in de steigers voor Koningsdag

Wanneer je deze week in de buurt van de binnenstad van Doetinchem moet zijn, zal je vast even moeten...

Sterk Orion Stars uit Doetinchem wint de Nationale Beker van 2025

Orion Stars uit Doetinchem heeft in een uitverkochte Maaspoort in Den Bosch, voor de tweede keer op ...

Warmerdam klaar voor play-offs en laatste maanden als Superboer

De Graafschap heeft zaterdagavond een eenvoudige overwinning geboekt op Jong Ajax. Al na vijf minute...

De Graafschap eenvoudig langs Jong Ajax na flitsende openingsfase

De Graafschap heeft vanavond een eenvoudige overwinning geboekt op Jong Ajax. Op een uitverkochte Vi...