gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Spanje winnaar in burenruzie op Vijverberg

90fc5a170f7d405d7f9cfb36659c6124
Redactie REGIO8 |
Het WEURO ging zondag voor Doetinchem van start met de wedstrijd tussen Denemarken en België. Vicky Losada bracht de Spanjaarden woensdagavond na ruim twintig minuten op een 1-0 voorsprong. Op slag van rust zorgde Amanda Sampredo met een kopbal voor de 2-0 eindstand. Na de Iberische derby tussen Spanje en Portugal volgen nu nog drie wedstrijden in Doetinchem.

Komende zaterdag wordt de poulewedstrijd IJsland tegen Zwitserland in het stadion gespeeld. De dinsdag daarop speelt Zweden tegen Italië. Vervolgens volgt volgende week zaterdag de kwartfinale, waarbij Nederland mogelijk in actie komt op de Vijverberg. Dan moeten de Oranjeleeuwinnen koploper worden in hun poule. Het team staat nu gedeeld bovenaan met Denemarken.

Foto: REGIO8

Lees ook

Graafschap stadion

De Graafschap zonder uitsupporters aan seizoenstart tegen Helmond Sport

De Graafschap speelt op 9 augustus de eerste wedstrijd van het seizoen, maar moet dat doen zonder uitsupporters. De Doetinchemse club is akkoord gegaan met een aantal schikkingsvoorstellen van de aanklager betaald voetbal, naar aanleiding van vuurwerk tijdens de uit- en thuiswedstrijd in de play-offs tegen Almere City FC.

blur beek

Wielrenner zwaargewond na botsing met auto op Arnhemseweg in Beek

Bij een ongeval op de Arnhemseweg in Beek is maandagmiddag een wielrenner zwaargewond geraakt na aanrijding met een auto. De wielrenner is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

weth bland

De Regisseur, Man met een Missie en Ei van Columbus in Berkelland

Het nieuwe college van Berkelland gaat onder het mom van ‘verbinding’ met een schone lei beginnen aan een nieuwe bestuursperiode, met een ‘nieuw’ bestuursmodel. Zes zaken die zijn opgevallen tijdens de presentatie van het nieuwe raadsprogramma.

LaatsepaaltjeZC0

Laatste paaltje Zwarte Cross de grond in, opbouw officieel begonnen

Met nog zo’n vier weken te gaan tot het feest van de Zwarte Cross weer los barst, zijn de eerste zichtbare voorbereidingen een feit. De nieuwe burgemeester van de gemeente Oost-Gelre, waar het festival gehouden wordt, had de eer om het aller laatste markeerpaaltje de grond in te slaan.

WhatsApp Image 2026-06-22 at 07.21.43

Automobilist zwaargewond na botsing tegen boom in Zelhem

Bij een eenzijdig ongeval op de Halseweg in Zelhem is maandagochtend een automobilist zwaargewond geraakt. De bestuurder kwam door een nog onbekende oorzaak in de berm terecht en botste tegen een boom.

WhatsApp Image 2026-06-21 at 13.52.36

De Graafschap trapt seizoen af met duidelijke ambities en aast op langer verblijf Niemeijer

De Graafschap is zondagmiddag op de velden van ZZC ’20 in Zelhem begonnen aan de voorbereiding op een nieuw seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Onder leiding van de nieuwe hoofdtrainer Thomas Duivenvoorden werd de toon met een pittige en energieke training, gelijk gezet.