Ulft, Netherlands

Snelkraak bij drogisterij op De Bongerd in Doetinchem

Bij een drogisterij in Doetinchem heeft in de nacht van dinsdag op woensdag een snelkraak plaatsgevonden. De daders sloegen na de inbraak op de vlucht met een onbekende buit.
Redactie REGIO8 | 8 februari 2023 14:18 | Aangepast op 8 februari 2023 14:18
De snelkraak vond rond 01.30 uur plaats bij de zaak aan De Bongerd. De daders verschaften zich toegang tot het pand door in te breken. “Er wordt nog bekeken wat er is weggenomen”, laat een woordvoerder van de politie weten. Tot nu toe zijn er nog geen aanhoudingen verricht voor de snelkraak. Er is een buurtonderzoek opgestart en er wordt gezocht naar camerabeelden van de inbraak.

De eigenaar van de drogisterij wil na een lange nacht woensdag niet reageren op het voorval. Wel is de winkel op De Bongerd gewoon opengegaan voor klanten. Er is niemand gewond geraakt bij de snelkraak.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

112Achterhoek|Politie|Doetinchem|

Meest gelezen

Trekkertrek keert na jaren terug in Heelweg: 'Dit is het allermooiste wat er is'

Nick Hermsen | Remco Geurts | Chayenne Oldenkotte | 18 sep 2025 16:24

Vermiste Doetinchemse vrouw (30) teruggevonden

Redactie REGIO8 | 21 sep 2025 17:15

Lees ook

Politie betrapt leerling onder invloed bij rijschoolcontrole

De politie Achterhoek-West heeft op woensdag 10 september een controle gehouden op verschillende rij...

Doetinchemse loopt marathon van Berlijn uit liefde voor zieke vader

De Doetinchemse Suzanne Jansen is in het buitengebied van Zelhem hard aan het trainen. Ze gaat namel...

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

De Zwarte Cross herbeleven? Dat kan, want het Achterhoekse festival neemt een verrassende wending en...

Laborijn start nieuwbouw in Doetinchem: 'Kerstborrel volgend jaar in nieuw pand'

Een nieuw hoofdstuk breekt aan voor het Doetinchemse werk- en ontwikkelbedrijf Laborijn. Het oude pa...

Minderjarig meisje gewond na straatroof tijdens kermis in Doetinchem

Een minderjarig meisje is zaterdagavond bij het gemeentehuis gewond geraakt bij een straatroof op de...

Vrouw (33) gewond bij ongeval op N18, reed onder invloed

Een 33-jarige vrouw uit Neede is zaterdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval op d...