gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sjoerd Ars op zijn plek bij Fortuna Sittard

c51adb235411cd0888f0e5831e616519
Redactie REGIO8 |
“Ik heb zelf als voetballer veel onderhandeld over mijn contracten, maar nu zit je echt aan de andere kant van de tafel”, vertelt Ars, die vorig jaar stopte als profvoetballer, over zijn functie bij de nummer negen van de eredivisie. “Dat is erg leuk om te doen en een goede leerschool.” Sinds afgelopen zomer is hij in dienst en hij geniet van zijn werk. “Er komen hier veel facetten samen die ik leuk vind om te doen. Management, beleid maken en ook echt met voetbal bezig zijn”, aldus de oud-aanvaller, die door wil groeien. “Ik zoek mogelijkheden om mezelf te ontwikkelen met klankborden en studies die ik op wil pakken, maar het belangrijkste is dat ik er plezier in blijf houden.”

Ars promoveerde afgelopen seizoen met De Graafschap en komende zondag wacht een weerzien met zijn jeugdliefde. “Het is voor hun echt een doorstart naar hogere plekken en meer punten”, zegt hij over het duel tegen Fortuna Sittard. “Voor ons is dat ook zo, we willen ons echt vrij spelen van de onderste plekken. Er zal ook wat spanning op zitten, dus ik verwacht een boeiend voetbalgevecht.” In Limburg eindigde het duel in een 3-1 zege voor Fortuna. “Maar ik denk dat De Graafschap had verdiend om bij ons te winnen, dus het wordt lastig. In zo’n thuiswedstrijd klappen ze er natuurlijk vol op.”

Rustige transferperiode in Zuid-Limburg
Waar De Graafschap naarstig op zoek is naar winterse versterking, wordt in Limburg slechts gezocht naar een vervanger van de geblesseerde aanvoerder Wessel Dammers. “Voor ons is er verder geen noodzaak om veel te doen, maar we zijn wel een belangrijke pilaar kwijtgeraakt met een verschrikkelijke blessure”, vertelt Ars. “Dus daar moeten we absoluut een vervanger voor halen. Voor de rest zoeken we naar buitenkansjes.”

Luister voor een uitgebreide versie van het gesprek met de oud-aanvaller van De Graafschap zondagmiddag naar Optimaal FM. Voorafgaand aan het live radioverslag van de wedstrijd tegen Fortuna Sittard, komt onder meer Ars aan het woord.

Foto: REGIO8

Lees ook

7e1086ee-5b74-465d-b041-ef2c1f5f909c

De Graafschap hard onderuit tegen Jong AZ

De Graafschap heeft de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen met 2-5 verloren van Jong AZ. Bij rust stond het nog 1-1 op De Vijverberg. Maar zoals wel vaker bleek een beloftenploeg een flinke bananenschil te zijn.

jANtOOROP2

Gietpannen van failliete Vulcanus naar DRU: ‘Het laatste Achterhoekse ijzer zit hieraan’

De gietpannen van de failliete ijzergieterij Vulcanus uit Langerak staan sinds kort op het DRU Industriepark in Ulft. De zware pannen werden gebruikt om gesmolten ijzer binnen de fabriek te vervoeren en zijn nu onderdeel van een expositie over de relatie tussen kunst en de Achterhoekse ijzerindustrie.

Rijnvaart extreem lage waterstand

Extreem lage Rijn trekt bekijks in Emmerich, maar beperkt toerisme bij Rees

In Emmerich is de extreem lage waterstand van de Rijn inmiddels bijna een toeristische attractie op zich. Met name dagjesmensen uit de Achterhoek komen naar de promenade om het uitzonderlijk lage water met eigen ogen te zien. Elders in de Duitse grensstreek raakt de lage Rijn het toerisme juist: grote rondvaarten vanuit Rees naar Duisburg en Nijmegen zijn geschrapt en drie van de vier veerponten in het gebied liggen uit de vaart.

Ophaalbrug Doetinchem

Energiebrug Doetinchem blijft langer dicht vanwege kabeldiefstal

De Energiebrug over de Oude IJssel in Doetinchem blijft twee weken langer dicht. Tijdens werkzaamheden zijn er elektriciteitskabels gestolen waardoor het werk nu stilligt.

Wasserbal10

Brandweer Bergh terug op Wasserballtoernooi Elten: ‘Goed voor onderlinge band’

Brandweer Bergh heeft zaterdag na zeventien jaar weer meegedaan aan het Wasserballtoernooi in het Duitse Elten. Veertien Nederlandse en Duitse brandweerkorpsen namen het tegen elkaar op tijdens het evenement, waarbij met brandslangen een grote bal in het doel van de tegenstander moet worden gespoten.

34310063-d35b-3aec-9869-b17f2849d340

De Graafschap Vrouwen onderuit bij debuut in Eredivisie

De Graafschap Vrouwen heeft hun eerste wedstrijd in de Eredivisie verloren van FC Twente. Ze gingen met 2-1 onderuit in Enschede.