gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sjoerd Ars op zijn plek bij Fortuna Sittard

c51adb235411cd0888f0e5831e616519
Redactie REGIO8 |
“Ik heb zelf als voetballer veel onderhandeld over mijn contracten, maar nu zit je echt aan de andere kant van de tafel”, vertelt Ars, die vorig jaar stopte als profvoetballer, over zijn functie bij de nummer negen van de eredivisie. “Dat is erg leuk om te doen en een goede leerschool.” Sinds afgelopen zomer is hij in dienst en hij geniet van zijn werk. “Er komen hier veel facetten samen die ik leuk vind om te doen. Management, beleid maken en ook echt met voetbal bezig zijn”, aldus de oud-aanvaller, die door wil groeien. “Ik zoek mogelijkheden om mezelf te ontwikkelen met klankborden en studies die ik op wil pakken, maar het belangrijkste is dat ik er plezier in blijf houden.”

Ars promoveerde afgelopen seizoen met De Graafschap en komende zondag wacht een weerzien met zijn jeugdliefde. “Het is voor hun echt een doorstart naar hogere plekken en meer punten”, zegt hij over het duel tegen Fortuna Sittard. “Voor ons is dat ook zo, we willen ons echt vrij spelen van de onderste plekken. Er zal ook wat spanning op zitten, dus ik verwacht een boeiend voetbalgevecht.” In Limburg eindigde het duel in een 3-1 zege voor Fortuna. “Maar ik denk dat De Graafschap had verdiend om bij ons te winnen, dus het wordt lastig. In zo’n thuiswedstrijd klappen ze er natuurlijk vol op.”

Rustige transferperiode in Zuid-Limburg
Waar De Graafschap naarstig op zoek is naar winterse versterking, wordt in Limburg slechts gezocht naar een vervanger van de geblesseerde aanvoerder Wessel Dammers. “Voor ons is er verder geen noodzaak om veel te doen, maar we zijn wel een belangrijke pilaar kwijtgeraakt met een verschrikkelijke blessure”, vertelt Ars. “Dus daar moeten we absoluut een vervanger voor halen. Voor de rest zoeken we naar buitenkansjes.”

Luister voor een uitgebreide versie van het gesprek met de oud-aanvaller van De Graafschap zondagmiddag naar Optimaal FM. Voorafgaand aan het live radioverslag van de wedstrijd tegen Fortuna Sittard, komt onder meer Ars aan het woord.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-11 at 09.29.34 (2)

Wandeling in Wehl maakt zelfdoding bespreekbaar: 'Je voelt je gedragen door elkaar'

Een groep mensen zich verzamelden zich op de vroege vrijdagochtend voor een bijzondere wandeling in Wehl. Tijdens Walk into the Light liepen meer dan dertig deelnemers symbolisch van het donker naar het kleurrijke ochtendlicht. Onderweg werd gesproken over zelfdoding, verlies en moeilijke periodes, maar was er ook ruimte voor stilte en bezinning.

leegstand eibergen spiegeling lege winkelpanden

Kleine middenstand kwijnt weg door grenswinkelen: ‘Help ons, we zitten aan de taks’

Het is een noodkreet van Peter Stoverink, voorzitter van de Eibergse centrumondernemers, en wethouder Han Boer van Berkelland. Tijdens een bezoek van Tweede Kamerleden aan het centrum van Eibergen waarschuwen zij voor de gevolgen van grenswinkelen. “Ambachtelijke winkels en de kleine lokale middenstand kwijnen weg. Dat gebeurt niet alleen in Eibergen, maar ook in plaatsen als Neede en Groenlo. Het speelt langs de hele grens. Help ons, we moeten hier samen iets aan doen.”

GerritGaanderen0

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met twee gezichten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Bij de kermis in Gaanderen voorspelt de weerboer een weekend met twee gezichten.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 11.41.23

Enorme explosie Eibergen: politie start grootschalig onderzoek naar mogelijke aanslag

In de nacht van donderdag op vrijdag is de Eikenlaan in Eibergen opgeschrikt door een hevige explosie. Wat de oorzaak is van de explosie is niet bekend, de politie houdt wel rekening met een aanslag.

270600_Politie_zwaailicht_2

Raadslid uit Montferland bestuurde bus bij dodelijk ongeluk in Zwitserland

Bij een ernstig busongeluk in Zwitserland zijn donderdagmiddag vijf doden en veertig gewonden gevallen. Raadslid van de gemeente Montferland, Rob Mos, was chauffeur van de bus, zo bevestigt zijn partij Helder.

image

Tranen van blijdschap in Ratum: ontwikkelaar ziet af van vier Duitse windturbines

Stadtwerke Münster ziet af van de bouw van vier grote windturbines vlak over de Duitse grens bij Ratum. De turbines maakten deel uit van meerdere Duitse windenergieprojecten rond Winterswijk. De geplande windmolens zouden een tiphoogte van 250 meter tot 267 meter krijgen.