gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sjoerd Ars op zijn plek bij Fortuna Sittard

c51adb235411cd0888f0e5831e616519.jpg
Redactie REGIO8 |
“Ik heb zelf als voetballer veel onderhandeld over mijn contracten, maar nu zit je echt aan de andere kant van de tafel”, vertelt Ars, die vorig jaar stopte als profvoetballer, over zijn functie bij de nummer negen van de eredivisie. “Dat is erg leuk om te doen en een goede leerschool.” Sinds afgelopen zomer is hij in dienst en hij geniet van zijn werk. “Er komen hier veel facetten samen die ik leuk vind om te doen. Management, beleid maken en ook echt met voetbal bezig zijn”, aldus de oud-aanvaller, die door wil groeien. “Ik zoek mogelijkheden om mezelf te ontwikkelen met klankborden en studies die ik op wil pakken, maar het belangrijkste is dat ik er plezier in blijf houden.”

Ars promoveerde afgelopen seizoen met De Graafschap en komende zondag wacht een weerzien met zijn jeugdliefde. “Het is voor hun echt een doorstart naar hogere plekken en meer punten”, zegt hij over het duel tegen Fortuna Sittard. “Voor ons is dat ook zo, we willen ons echt vrij spelen van de onderste plekken. Er zal ook wat spanning op zitten, dus ik verwacht een boeiend voetbalgevecht.” In Limburg eindigde het duel in een 3-1 zege voor Fortuna. “Maar ik denk dat De Graafschap had verdiend om bij ons te winnen, dus het wordt lastig. In zo’n thuiswedstrijd klappen ze er natuurlijk vol op.”

Rustige transferperiode in Zuid-Limburg
Waar De Graafschap naarstig op zoek is naar winterse versterking, wordt in Limburg slechts gezocht naar een vervanger van de geblesseerde aanvoerder Wessel Dammers. “Voor ons is er verder geen noodzaak om veel te doen, maar we zijn wel een belangrijke pilaar kwijtgeraakt met een verschrikkelijke blessure”, vertelt Ars. “Dus daar moeten we absoluut een vervanger voor halen. Voor de rest zoeken we naar buitenkansjes.”

Luister voor een uitgebreide versie van het gesprek met de oud-aanvaller van De Graafschap zondagmiddag naar Optimaal FM. Voorafgaand aan het live radioverslag van de wedstrijd tegen Fortuna Sittard, komt onder meer Ars aan het woord.

Foto: REGIO8

Lees ook

Bouwmans

Boumans terug naar geboortegrond als verkenner in Coevorden: 'Een eervolle taak'

Burgemeester Mark Boumans krijgt er tijdelijk een nieuwe taak bij. Hij gaat aan de slag als verkenner in de gemeente Coevorden. Zijn opdracht: de lokale politieke partijen samenbrengen en onderzoeken welke coalities mogelijk zijn. De keuze voor de burgemeester van Doetinchem is niet geheel toevallig.

dagboek1.png

Oorlog en angst in Vorden: oud dagboek brengt roerige jaren tot leven

‘Ons land met Engeland in een oorlog gewikkeld. Door de onze geweerd met verraad en bedrog’, noteert Johan Hendrik Gallée aan het einde van de achttiende eeuw uit Vorden in een klein notitieboek. Gallée, die later onder meer secretaris, notaris en burgemeester van Vorden zou worden, legde in korte aantekeningen vast hoe onrust, oorlog en politieke veranderingen het dorp bereikten.

Hiddink3.jpeg

Erelid én borstbeeld: bijzonder eerbetoon voor Guus Hiddink in Doetinchem

Een bijzonder moment op De Vijverberg zondagmiddag. Nog vóór de aftrap van De Graafschap tegen ADO Den Haag werd Guus Hiddink benoemd tot erelid van de Superboeren. Als eerbetoon kreeg de 79-jarige Varssevelder een betonnen borstbeeld. “Ik wist er iets van”, glimlacht hij, “maar het brengt toch wat verlegenheid met zich mee.”

Gabrielius Camara (foto Henk Hommes).jpeg

Drie nationale tafeltennistitels voor Camara van Terborgse Hercules, clubgenoten in halve finale

Gabrielius Camara van het Terborgse Hercules beleefde zeer succesvolle Nederlandse kampioenschappen tafeltennis. De speler (20), die in november bij Hercules begon, won drie gouden medailles. Zijn clubgenoten Lode Hulshof en Daan Sanders haalden de halve finale.

Schermafbeelding 2026-03-23 094540.png

Automobilist knalt tegen boom in Halle, rijbewijs ingevorderd

Een automobilist is zondagavond op de Meindertweg in het buitengebied van Halle met de zijkant van zijn voertuig tegen een boom gebotst. Door een stuurcorrectie tijdens het rijden raakte de auto van de weg en kwam deze tegen de boom tot stilstand.

halle112 (2) geblurd.jpg

Auto belandt op zijkant na botsing in Halle

Bij een eenzijdig ongeval in Halle is zondagavond rond 19.30 uur een auto op de zijkant terechtgekomen. Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Dorpsstraat en de Kerkstraat in het centrum van het dorp.