Ulft, Netherlands

Scooterrijders schrikken van vrachtwagen en gaan onderuit nabij Zelhem

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
In het buitengebied van Zelhem zijn woensdagavond twee personen gewond geraakt bij een botsing tussen twee scooters. De bestuurders van de scooters schrokken van een vrachtwagen.
Redactie REGIO8 | 29 augustus 2024 09:30 | Aangepast op 29 augustus 2024 09:30
Het ongeval vond plaats rond 22.15 uur op de Terborgseweg. Twee scooterrijders, waarvan één met een passagier achterop, waren gezamenlijk onderweg van Doetinchem richting Zelhem. Ze reden op het fietspad parallel aan de Doetinchemseweg, de N315. Bij het oversteken van de Terborgseweg schrokken ze van een vrachtwagen die van rechts kwam. De voorste bestuurder remde, maar dat merkte de bestuurder achter hem te laat op, wat leidde tot een aanrijding.

Alle drie de opzittenden van de scooters kwamen ten val. Twee van hen zijn door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel naar het ziekenhuis gebracht. De derde is op eigen gelegenheid naar de huisarts gegaan. De scooters zijn afgevoerd.

Lees ook

Jonge kinderen worden niet opnieuw gehoord in zedenzaak Zelhem

De kinderen die mogelijk seksueel misbruikt zijn in het zwembad in Zelhem hoeven niet opnieuw hun ve...

Politie gaat uit van brandstichting bij brand tussen garageboxen in Doetinchem

In de nacht van woensdag op donderdag is brand uitgebroken tussen garageboxen aan de Rooseveltstraat...

Fietsster komt met de schrik vrij na aanrijding in Zelhem

Een fietsster is woensdagochtend met de schrik vrijgekomen na een botsing met een automobiliste in Z...

Automobilist belandt in berm nabij Zelhem

Een automobilist is dinsdagavond rond 23.00 uur van de weg geraakt op de N315, ter hoogte van de Ruu...

Vrouw gewond na val met elektrische fiets op gladde weg in De Heurne

Een vrouw is vrijdagochtend op de Lage Heurnseweg in De Heurne, met een elektrische fiets hard ten v...

Twee auto’s botsen op Sinderenseweg in Sinderen

Bij een ongeval op de Sinderenseweg in Sinderen zijn woensdagmiddag twee auto’s met elkaar in botsin...