Ulft, Netherlands

Ruim 40.000 banen op jarige Zwarte Cross

Regio8 | 22 maart 2016 09:32 | Aangepast op 22 maart 2016 09:32
‘’Ruim 26.000 arbeidsplaatsen worden vervuld door leveranciers, cateraars, mediapartners, atleten en stuntmannen. 8.000 personen worden rechtstreeks ingehuurd als barpersoneel, stewards, campingburgemeesters, medewerkers technische dienst en muntenverkopers,’’ aldus De Feestfabriek. Ook zijn er ruim 4.000 muzikanten en artiesten aanwezig op het festival dat 20 jaar bestaat.

Er worden 3.000 arbeidsplaatsen ingevuld door 140 verenigingen, waarvan er 115 uit de regio komen. ‘’Jong en oud werken zo samen om de Zwarte Cross nog mooier te maken, maar zorgen er ook zo voor dat het verenigingsleven in stand wordt gehouden.’’ Ook biedt de Zwarte Cross in samenwerking met De Lichtenvoorde cliënten met een verstandelijke beperking de mogelijkheid om hand en spandiensten te verrichten.

Het festival vindt dit jaar plaats op 21, 22, 23 en 24 juli. De zaterdag en zondag zijn al uitverkocht, daarmee is het festival populairder dan ooit.

Foto: Bart Heemskerk

Lees ook

Energiek De Graafschap wint in eigen huis van VVV

De Graafschap is het nieuwe seizoen goed begonnen. Op de eigen Vijverberg werd met 3-2 gewonnen van ...

Busje gaat in vlammen op in buitengebied van Didam

In het buitengebied van Didam is vrijdagavond een werkbus volledig afgebrand. Hoe de brand is ontsta...

REGIO8 doet ook dit seizoen live verslag van De Graafschap

Ook dit jaar zijn de wedstrijden van De Graafschap live te beluisteren in het programma 8SPORT op ra...

Overleden vrouw aangetroffen in woning in ‘s-Heerenberg, onderzoek van start

In een woning aan de Commandeur in ‘s-Heerenberg is donderdag een overleden vrouw aangetroffen. De p...

Dressuurruiter Kris de Vries uit Didam leeft meisjesdroom aan de top

De Didamse dressuurruiter Kris de Vries heeft een succesvol seizoen achter de rug met haar paard Jil...

Voertuig te water in Noordijk, veel hulpdiensten ‘onnodig’ ter plaatse

Op een zandweg bij het Berkellandse dorp Noordijk is vrijdagmiddag een voertuig te water geraakt. In...