Ulft, Netherlands

Ravage na brand op camping in Sinderen

De brand die donderdag woedde op camping Zonnehoek in Sinderen heeft een ravage achtergelaten. Twee stacaravans en een bijgebouw werden volledig in de as gelegd, maar overslag is door de brandweer voorkomen.
Regio8 | 15 november 2019 13:11 | Aangepast op 15 november 2019 13:11
“Dat het bij twee caravans is gebleven, komt door het superwerk van de brandweerlieden”, vertelt eigenaar Paul Barink van de camping aan de Kasselderstraat. “Het had erger kunnen zijn.” Niemand raakte gewond bij de brand, wel is op vrijdag de grote ravage op het terrein zichtbaar. “De brandweer heeft tijdens het blussen alles nog een keer opgeschud om de brandhaarden te kunnen blussen”, zo legt Barink uit. “Daarna is het op een hoop gegooid. We wachten nu eerst op het onderzoek van de brandweer en gaan dan een bedrijf vragen om de boel schoon te maken.”

In de loop van de vrijdag wordt het onderzoek naar de oorzaak van de brand vervolgd. Op dit moment is nog niet duidelijk waardoor het vuur kon ontstaan. Hoewel de eigenaren niet gewond raakten, zijn hun stacaravans wel verloren gegaan. “We kijken met de eigenaren hoe hun caravans verzekerd zijn en of ze een nieuwe caravan willen op een andere plek”, aldus Barink. “Daar zullen wij in adviseren.”

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Doetinchemse coffeeshop langer dicht na tweede explosie

Coffeeshop Magic in Doetinchem blijft nog zeker twee maanden gesloten. Dat heeft burgemeester Mark B...

Achterhoekse stationwc’s gaan tijdelijk op slot

Op zeven Achterhoekse stations gaan de wc’s na 20.00 uur op slot vanuit veiligheidsoverwegingen. Op ...

Twee personen aangehouden voor mogelijk drugslab in Velswijk

De politie heeft afgelopen donderdag twee personen aangehouden voor het mogelijke drugslab aan de Da...

Terugkeer Berkelland Rally smaakt naar meer: ‘Ook op NK-kalender'

Na zes jaar wachten konden race- en autoliefhebbers zaterdag hun geluk niet op in de Achterhoek. Voo...

Achterhoekse roep om heropenen arrestantencomplex Doetinchem

De Achterhoekse CDA-fractie roept op om het arrestantencomplex in Doetinchem dat in 2020 gesloten is...

‘D’ran’, ‘Weerkommen’ en ‘Deurdonderen’ op Achterhoekse treinen

Arriva heeft afgelopen weekend de namen van negen nieuwe treinen gepresenteerd. Onder andere 'D’ran'...