Ulft, Netherlands

Promotiestrijd De Graafschap op Optimaal FM

REGIO8 en Optimaal FM pakken vrijdag uit rond de mogelijke promotiewedstrijd van De Graafschap tegen Jong Ajax. Het duel in Amsterdam is negentig minuten lang live te volgen op de radiozender, daarnaast komen verschillende liefhebbers en kenners aan het woord.
Jasper Hazelaar | 6 mei 2021 20:01 | Aangepast op 6 mei 2021 20:01

De radio-uitzending op Optimaal FM begint vrijdagavond om 19.00 uur. Het eerste uur wordt vooruitgeblikt op de wedstrijd die om 20.00 uur van start gaat op De Toekomst in Amsterdam. Aan het woord komen onder meer Ajax-watcher Freek Jansen, trainer Mike Snoei en commissaris Sjoerd Weikamp. Ook wordt er geschakeld naar het sportpark in Amsterdam, waar verslaggevers Jasper Hazelaar en Michiel Fukking de luisteraar meenemen door de wedstrijd. Verder volgen collega’s het duel bij supporters om zo een goed beeld te geven van de spanning.

Naast het radioverslag heeft REGIO8 ook op de andere kanalen aandacht voor de mogelijke promotie van De Graafschap. Na afloop van de wedstrijd volgens de reacties vanuit spelers en de trainer uit Amsterdam. Ook zijn er verslaggevers aanwezig bij stadion De Vijverberg in Doetinchem voor eventuele festiviteiten. Op de radio volgt bij een promotie een uitgebreidere programmering na het laatste fluitsignaal.

Optimaal FM is online te beluisteren op de website van REGIO8 of door middel van de REGIO8-app. Ook zendt de radiozender uit via de etherfrequenties, in de Achterhoek onder meer te ontvangen op 94.7 FM.

Foto: REGIO8

Lees ook

Emmerich rent mee voor de vrijheid: 80 jaar vriendschap gevierd met Nederlandse buren

Als even na middernacht het Vrijheidsvuur in Wageningen wordt overgedragen, verschijnt het plaatsnaa...

Estafettelopers Doetinchem zijn binnen, vrijheid vieren kan beginnen

Na een nachtelijke estafetteloop van bijna tien uur is maandag rond 10.45 uur het vrijheidsvuur aang...

Wethouder sleept er ondanks ‘weinig zinvol’ vervolggesprek ‘t Timpke tóch twee zaaldelen uit

ACHTERGROND – Wethouder Hans van der Noordt van Berkelland ging erin met gestrekt been en stond even...

Boumans geniet nog altijd na van Koningsdag: ‘Alleen maar blije mensen gezien’

Het is inmiddels alweer een week geleden, maar op zaterdag 26 april stond heel Doetinchem op zijn ko...

De Graafschap stelt plek in nacompetitie veilig met overwinning op Telstar

De Graafschap heeft zich vrijdagavond definitief geplaatst voor de play-offs. Daarmee maken de Doeti...

Meerdere wapens in beslag genomen bij grenscontrole bij Beek, Duitser aangehouden

Bij een grenscontrole op de A12 nabij Beek heeft de marechaussee woensdag meerdere wapens in beslagg...