Ulft, Netherlands

Poorten zijn open, de camping van de Zwarte Cross is geopend

Foto: REGIO8
De poorten van de camping van de Zwarte Cross zijn donderdagochtend om 08.00 uur open geopend. Duizenden feestvierders stroomden, terwijl vuurwerk de lucht inging, het festivalterrein in Lichtenvoorde op.
Jasper Hazelaar | 18 juli 2024 11:16 | Aangepast op 18 juli 2024 11:16
Van de gigantische drukte van eerdere jaren was geen sprake, omdat de camping nu een stuk eerder openging. De donderdag is dit jaar voor het eerst een volwaardige festivaldag. Er staan onder meer optredens ingepland van Bökkers, Armin van Buuren, Suzan & Freek, The Darkness, De Boetners en Mooi Wark.

REGIO8 brengt de komende dagen doorlopend nieuws vanaf het festivalterrein in Lichtenvoorde. Hou de verschillende kanalen van de streekomroep in de gaten voor video's, updates en andere bijzonderheden.

Lees meer over:

Lichtenvoorde|Zwarte Cross|

Lees ook

43 bestuurders lopen tegen lamp bij politiecontrole na Zwarte Cross

Bij de inmiddels traditionele politiecontrole op de maandagochtend na de Zwarte Cross zijn dit jaar ...

Organisatie tevreden over Zwarte Cross 2025: 'Dat was echt kippenvel'

De Zwarte Cross van 2025 is volgens de organisatie prima verlopen. Er zijn geen grote incidenten geb...

ZWARTE CROSS 2025 | Dit was de zondag

Dit was de vierde en laatste dag van Zwarte Cross 2025. Kijk hier naar de highlights van de zondag. ...

Outsiders zorgt voor een dikke kinderrave in het Blagenparadijs

Huh? Outsiders op het blokkenschema van het Blagenparadijs? Ja! Outsiders staat op het blokkenschema...

Zwarte Cross-legende Danny Panadero geëerd tijdens Levenherdenkingsklasse

Zwarte Crossers zijn inmiddels bekend met de levendenherdenking, maar voor de Loco Arena was dit nog...

Laatste dag Zwarte Cross 2025 van start

De laatste dag van de Zwarte Cross is afgetrapt. De zondag van het festival is traditioneel begonnen...