Ulft, Netherlands

Politie plukt fietsers van snelweg A18 af in Doetinchem

Twee fietsers zijn dinsdagochtend op de snelweg A18 in Doetinchem terechtgekomen. Ze zijn door de politie van de weg geplukt en hebben een boete gekregen.
Redactie REGIO8 | 28 februari 2023 14:19 | Aangepast op 28 februari 2023 14:19
De jonge fietsers kwamen rond 10.30 uur op de snelweg A18 terecht, dat gebeurde via de afrit vanaf de Europaweg. Hulpdiensten werden al snel daarna gealarmeerd, waarna de politie ter plaatse kwam. Agenten troffen de twee fietsers inderdaad aan op de snelweg A18 en hebben ze verwezen naar een plek waar ze wel mogen fietsen.

De twee hebben wel een blijvende herinnering overgehouden aan het avontuur op de snelweg. Ze kregen volgens een woordvoerder namelijk een boete van 160 euro mee.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

112Achterhoek|Politie|Doetinchem|

Lees ook

Hardlopers in kerstkleding bij Santarun in Doetinchem: “Mooi begin van de kerst”

De binnenstad van Doetinchem stond zaterdagavond volledig in het teken van kerst. Meer dan tweehonde...

Het Grootste Kerstdiner verspreidt zich over de Achterhoek: 'Toch samen kerst vieren'

Mensen met een kleine beurs of die in eenzaamheid leven laten genieten van een gezellige kerst: dat ...

Doetinchemse Uitdaging verhuist met ontmoetingsplek en 'Sjop' naar nieuw onderkomen

De Doetinchemse Uitdaging is met twee initiatieven verhuisd naar horecagelegenheid Streeckgenoot. Na...

Paskerk in Doetinchem straalt door kaarslicht tijdens populaire Gulden Mis

In aanloop naar kerstavond is woensdag de Gulden Mis gehouden in de Onze Lieve Vrouwe ten Hemelopnem...

Van verlichte auto tot varende kerstman: kerstsfeer neemt toe in de Achterhoek

De feestdagen staan voor de deur, wat ervoor zorgt dat de kerstsfeer in de Achterhoek steeds meer to...

Graafschap College bundelt krachten om techniekonderwijs te behouden

Het Graafschap College in Doetinchem, ROC Nijmegen en Rijn IJssel gaan intensief samenwerken om tech...