Ulft, Netherlands

Politie plukt fietsers van snelweg A18 af in Doetinchem

Twee fietsers zijn dinsdagochtend op de snelweg A18 in Doetinchem terechtgekomen. Ze zijn door de politie van de weg geplukt en hebben een boete gekregen.
Redactie REGIO8 | 28 februari 2023 14:19 | Aangepast op 28 februari 2023 14:19
De jonge fietsers kwamen rond 10.30 uur op de snelweg A18 terecht, dat gebeurde via de afrit vanaf de Europaweg. Hulpdiensten werden al snel daarna gealarmeerd, waarna de politie ter plaatse kwam. Agenten troffen de twee fietsers inderdaad aan op de snelweg A18 en hebben ze verwezen naar een plek waar ze wel mogen fietsen.

De twee hebben wel een blijvende herinnering overgehouden aan het avontuur op de snelweg. Ze kregen volgens een woordvoerder namelijk een boete van 160 euro mee.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

112Achterhoek|Politie|Doetinchem|

Lees ook

Fonteintjes in Doetinchems plantsoen stonden tijdelijk droog: dit is waarom

Het Mark Tennantplantsoen is voor jong en oud een bekende plek om even af te koelen bij de fonteintj...

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...

22-jarige man uit Doetinchem veroordeeld voor medeplegen brandstichting in Beuningen

Een 22-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld voor het medeplegen van brandstich...

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...