Ulft, Netherlands

Politie controleert recreatiepark in Aalten

De gemeente Aalten heeft dinsdagmorgen samen met de politie een controle gehouden op illegale bewoning bij ‘t Schepersveld in de Aaltense buurtschap Haart. De recreatiewoningen zijn niet bestemd voor permanent gebruik door de bewoners.
Regio8 | 8 september 2020 14:33 | Aangepast op 8 september 2020 14:33
"Er zijn aanwijzingen dat er wordt gewoond op campings en recreatieterreinen in onze gemeente, terwijl de campings en recreatieparken in de gemeente slechts bedoeld zijn voor gebruik door toeristen en recreanten voor recreatief verblijf", schrijft de gemeente Aalten in een persbericht. "De gebruikers van stacaravans, huisjes zijn schriftelijk geïnformeerd dat alleen recreatie is toegestaan én dat er zal worden gecontroleerd op onrechtmatig gebruik."

Aalten heeft in maart van dit jaar ook al een controle uitgevoerd bij de camping Karpermeer in Aalten. Het college van burgemeester en wethouders heeft van de gemeenteraad de opdracht gekregen om meer aandacht te schenken aan de handhaving in het buitengebied. Overigens zijn de uitkomsten van de controle bij het Karpermeer nog niet bekend, zoals die van vandaag bij 't Schepersveld ook nog even op zich laten wachten.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Orion Stars uit Doetinchem na spannende finale voor de vierde keer landskampioen

Orion Stars uit Doetinchem heeft voor de vierde keer de landstitel veroverd door Lycurgus drie keer ...

BMX’er verliest controle en raakt gewond in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval op het SFA Bikerpark in Doetinchem is zaterdagavond een BMX’er gewond gera...

Vrijheidsstroom verbindt Duitsland en Nederland met kunst langs het water

Langs de oevers van de Bocholter Aa in Duitsland en de Oude IJssel in Doetinchem zijn sinds gisterav...

De Graafschap kent sterke generale voor play-offs in Helmond

De Graafschap heeft vrijdagavond goed warmgedraaid voor de nacompetitie tijdens het uitduel met Helm...

Twee Achterhoekse klimmers aan de start van de Giro d’Italia

De Achterhoekse wielrenners Koen Bouwman en Gijs Leemreize staan vrijdag in Albanië aan de start van...

BBQ's en Oldtimers: nieuw feest in Zelhem uit de koker van Hendrik Jan Lovink

Honderden oldtimerliefhebbers komen elk jaar samen in het centrum van Zelhem voor de Smoks Hanne Rit...