Ulft, Netherlands

Play-offs verder uit beeld voor De Graafschap na nederlaag in doelpuntrijk duel

De Graafschap is er niet in geslaagd om de overwinning mee te nemen op bezoek bij Willem ll. In een doelpuntrijk duel werd er met 3-2 verloren, hiermee lijkt deelname aan de play-offs vergeten te kunnen worden.
Tim Rondeel | 29 april 2023 23:46 | Aangepast op 29 april 2023 23:46
In een gelijk opgaande eerste helft was De Graafschap de ploeg in balbezit maar de thuisploeg kreeg de grote kansen. Het was te danken aan doelman Jurjus dat de Tilburgers niet op voorsprong kwamen. Na 35 minuten spelen gebeurde dat alsnog door een messcherpe counter. Een goede voorzet van linksback Niels van Berkel was voor aanvaller Elton Kabangu een koud kunstje, 1-1.

Na rust bracht Richard Roelofsen middenvelder Siem de Jong en dat zorgde voor een ommekeer in het duel. De bezoekers draaiden razendsnel de achterstand door deze wissel om en scoorden via Philip Brittijn en Camiel Neghli. De Superboeren konden de voorsprong niet vasthouden en door goals van Van Berkel en Zelhemmer Jeremy Bokila wonnen de Tricolores alsnog met 3-2.

Na afloop ging het vooral om de afgekeurde gelijkmaker van De Graafschap in blessuretijd. Siem de Jong zou bij de 3-3 van Charlison Benschop een duwfout hebben gemaakt, maar daar was nauwelijks sprake van. Desondanks verliest De Graafschap en is de nacompetitie nagenoeg uit zicht. Volgende week ontvangen de Doetinchemmers MVV op de eigen Vijverberg.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

De Graafschap|

Meest gelezen

Trekkertrek keert na jaren terug in Heelweg: 'Dit is het allermooiste wat er is'

Nick Hermsen | Remco Geurts | Chayenne Oldenkotte | 18 sep 2025 16:24

Lees ook

De Graafschap mist steun in uitvak tegen Jong AZ door opgelegde straf

De Graafschap reist aanstaande maandag zonder de steun van eigen publiek naar Wijdewormer voor de ui...

De Graafschap knokt voor zege maar blijft steken op gelijkspel in Doetinchem

De Graafschap heeft met 1-1 gelijk gespeeld tegen Willem II; een ploeg die aan het begin van het sei...

Na teleurstellende seizoenstart hoopt De Graafschap op ommekeer tegen Willem II

De Graafschap kent een uiterst pijnlijke seizoenstart: voor de derde keer op rij werd er verloren. V...

Dijkhuizen rekent op revanche tegen Emmen: “Wij hebben wat goed te maken”

De Graafschap wil vrijdagavond in eigen huis tegen FC Emmen de slechte competitiestart van zich afsp...

De Graafschap haalt gewilde middenvelder Braem van VVV

De Graafschap heeft Tim Braem overgenomen van competitiegenoot VVV-Venlo. De 19-jarige middenvelder ...

Middenvelder Fedde de Jong komt transfervrij naar De Graafschap

De Graafschap heeft dinsdag de 22-jarige Fedde de Jong gepresenteerd. De transfervrije middenvelder ...