Ulft, Netherlands

Pizzabezorger gewond na eenzijdig ongeval in Doetinchem

Een pizzabezorger is woensdagavond gewond geraakt nadat hij ten val kwam bij een eenzijdig ongeval in Doetinchem. De bezorger is met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis.
Redactie REGIO8 | 18 januari 2024 09:35 | Aangepast op 18 januari 2024 09:35
Het ongeval gebeurde rond 20.45 uur op de Boddens Hosangstraat. De bestuurder was onderweg naar een bestelling toen hij schrok van een auto. De jongeman moest uitwijken voor de auto en kwam daardoor ten val. Hierdoor gleed hij enkele meters over het asfalt met zijn scooter en raakte daarbij gewond. De jongen is nagekeken door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel. De scooterijder is met onbekende verwondingen overgebracht naar het Slingeland Ziekenhuis.

De bezorger was onderweg met een stapel pizza’s naar een bezorgadres. De bestelling is later alsnog bij het adres bezorgd door een andere bezorger.

Foto: 112-Achterhoekniews.nl

Lees ook

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Wederom explosie bij coffeeshop Doetinchem, schade is groot

Er heeft alweer een explosie plaatsgevonden bij de coffeeshop aan de Veemarkt in Doetinchem. Maandag...

Brand in droger zorgt voor schade bij horecazaak in Zelhem

Bij een horecazaak aan de Burgemeester De Rijpstrastraat in Zelhem is zondagmiddag brand uitgebroken...

Auto volledig uitgebrand tussen ’s-Heerenberg en Zeddam

Een auto is vrijdagmiddag uitgebrand op de N316 tussen ’s-Heerenberg en Zeddam. De inzittenden kwame...