Ulft, Netherlands

Pinken uit gierkelder gered nabij Aalten

De brandweer heeft dinsdagavond vier pinken, jonge runderen, uit een gierkelder gered in Aalten. De dieren zijn bij hun val niet gewond geraakt en zijn in goede gezondheid uit de kelder gehaald.
Regio8 | 28 juli 2021 09:11 | Aangepast op 28 juli 2021 09:11
Het incident gebeurde omstreeks 20.15 uur bij een boerderij aan de Spiekerdijk in het buitengebied van Aalten. Door nog onbekende oorzaak vielen de vier pinken door het rooster en belanden in de gierkelder. De boer alarmeerde daarop de brandweer die ter plaatse kwam. De brandweerlieden wisten alle vier de dieren zonder problemen uit hun benarde positie te bevrijden.

Nadat de pinken op veilige bodem waren neergezet heeft de brandweer hen schoon gemaakt. De boer was erg blij met de hulp van de Aaltense brandweerlieden. Alle vier de dieren maken het goed en hebben niets overgehouden aan hun val.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...