Ulft, Netherlands

Pim Kamps houdt rust binnen roerig Orion

Regio8 | 9 april 2018 15:57 | Aangepast op 9 april 2018 15:57

"Dat was een domper een paar weken geleden", laat Pim Kamps weten over het aanstaande vertrek van hoofdtrainer Redbad Strikwerda. De Apeldoornse trainer maakte kenbaar na dit seizoen te stoppen in Doetinchem om zijn tijd effectiever te kunnen besteden aan volleybal bij concurrent Dynamo. "Bij een andere trainer was een afscheid iets makkelijker geweest", beaamt de 30-jarige Kamps. "Want deze trainer heeft mij echt gestimuleerd om door te gaan. Aan de andere kant is het heel gevaarlijk dat hij naar Dynamo gaat, want dat is een concurrent."

Naast een nieuwe trainer, moet Orion ook op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor. Seesing Personeel stopt na dit seizoen. Over de opvolging heeft Kamps nauw contact met bestuurder Wijnand Geerdink. "Hij heeft er veel vertrouwen in dat het goedkomt, dan heb ik dat ook", aldus de passer-loper. "Ik heb nog geen namen gehoord, maar ik weet wel dat er gesprekken lopen. Als er iemand is die een paar ton over heeft en Orion graag kampioen wil maken, mag dat natuurlijk altijd."

Finale tegen eeuwige rivaal

Tussen alle beslommeringen rondom het team door, wacht voor Orion aanstaand weekend de start van het landskampioenschap. De Doetinchemmers wonnen twee weken geleden nog van de aanstaande tegenstander Lycurgus. "We hadden geen geluk, speelden echt beter dan zij waren", aldus Kamps. "Als zij hun dag hebben, zijn ze beter, maar tot nu toe hebben ze dit seizoen meer dagen dat ze niet top zijn. Ik zie veel kansen."

De best-of-five serie om het landskampioenschap start aanstaande zondag.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Trekkertrek keert na jaren terug in Heelweg: 'Dit is het allermooiste wat er is'

Nick Hermsen | Remco Geurts | Chayenne Oldenkotte | 18 sep 2025 16:24

Vermiste Doetinchemse vrouw (30) teruggevonden

Redactie REGIO8 | 21 sep 2025 17:15

Lees ook

Nieuwbouw Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem bereikt hoogste punt

Het nieuwe Slingeland Ziekenhuis verrijst steeds duidelijker aan de rand van Doetinchem, pal naast d...

De Graafschap boekt verdiende tweede zege van het seizoen tegen Jong AZ

De Graafschap heeft in Wijdewormer een mooie overwinning geboekt op het beloftenteam van AZ. Op het ...

Oude IJsselstreek komt met nieuwe cultuurprijs: ‘Mensen doen veel te bescheiden’

Een gemeentelijke sportprijs is inmiddels wel aardig ingeburgerd in de Achterhoek, maar een cultuurp...

Brommerrijdster gewond bij aanrijding op Abdijlaan in Doetinchem

Bij een ongeval op de Abdijlaan in Doetinchem is maandagmiddag een auto in botsing gekomen met een b...

Emmerich koos ook nieuwe integratieraad: zorgen over rol AfD bij lage opkomst

Steden in Noordrijn-Westfalen als Emmerich kozen afgelopen zondag 14 september naar een nieuwe gemee...

Ruim 175 mensen in Lochem spreken steun uit voor Gaza

175 mensen kwamen donderdagmiddag bij een op de Reudinkbrug in Lochem om aandacht te vragen voor de ...