Ulft, Netherlands

Pim Kamps houdt rust binnen roerig Orion

Regio8 | 9 april 2018 15:57 | Aangepast op 9 april 2018 15:57

"Dat was een domper een paar weken geleden", laat Pim Kamps weten over het aanstaande vertrek van hoofdtrainer Redbad Strikwerda. De Apeldoornse trainer maakte kenbaar na dit seizoen te stoppen in Doetinchem om zijn tijd effectiever te kunnen besteden aan volleybal bij concurrent Dynamo. "Bij een andere trainer was een afscheid iets makkelijker geweest", beaamt de 30-jarige Kamps. "Want deze trainer heeft mij echt gestimuleerd om door te gaan. Aan de andere kant is het heel gevaarlijk dat hij naar Dynamo gaat, want dat is een concurrent."

Naast een nieuwe trainer, moet Orion ook op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor. Seesing Personeel stopt na dit seizoen. Over de opvolging heeft Kamps nauw contact met bestuurder Wijnand Geerdink. "Hij heeft er veel vertrouwen in dat het goedkomt, dan heb ik dat ook", aldus de passer-loper. "Ik heb nog geen namen gehoord, maar ik weet wel dat er gesprekken lopen. Als er iemand is die een paar ton over heeft en Orion graag kampioen wil maken, mag dat natuurlijk altijd."

Finale tegen eeuwige rivaal

Tussen alle beslommeringen rondom het team door, wacht voor Orion aanstaand weekend de start van het landskampioenschap. De Doetinchemmers wonnen twee weken geleden nog van de aanstaande tegenstander Lycurgus. "We hadden geen geluk, speelden echt beter dan zij waren", aldus Kamps. "Als zij hun dag hebben, zijn ze beter, maar tot nu toe hebben ze dit seizoen meer dagen dat ze niet top zijn. Ik zie veel kansen."

De best-of-five serie om het landskampioenschap start aanstaande zondag.

Foto: REGIO8

Lees ook

Motorstandbeeld na mislukte stunt terug in Bronckhorst

Het ‘geleende’ motor-standbeeld uit Hengelo heeft inmiddels een flinke toertocht achter de rug. Wat ...

Nederlandse en Duitse boeren zoeken samen oplossingen tegen droogte

Wateroverlast in de dorpen in 2010, extreme droogte in 2018 en 2019 en opnieuw kritieke waterstanden...

Onvoltooide Betuwelijn zet ongewild druk op plannen voor Noordtak

De Betuwelijn ligt in Nederland al jaren klaar. Maar het echte rendement van die miljardeninvesterin...

Keupers Kerst | Hans Keuper op bezoek bij de keet #2

De allermooiste tijd van het jaar is aangebroken: kerst! In de driedelige-serie Keupers Kerst gaat d...

Piek in sluipverkeer Beek verwacht, Montferland zet verkeersregelaars in

De gemeente Montferland zet, net als in de zomervakantie, op verwachte piekmomenten verkeersregelaar...

Externe controle bij IKC ’s-Heerenberg zorgt mogelijk voor nieuwe vertraging

De ingreep van de gemeenteraad om het vastgelopen IKC-project weer op gang te brengen, zorgt voorlop...