Ulft, Netherlands

Persoonlijke fouten nekken De Graafschap

Regio8 | 20 januari 2017 22:40 | Aangepast op 20 januari 2017 22:40

Net op het moment dat De Graafschap beter in de wedstrijd leek te komen, kwam Den Bosch op klungelige wijze op 0-1 voorsprong. Een terugspeelbal van Bryan Smeets ging langs doelman Filip Bednarek op en rolde zo het doel in. Daarna was De Graafschap het kwijt en kwam FC Den Bosch vlak voor rust zelfs op 0-2, nadat Stefano Beltrame uit een doorstuiterende hoekschop raak schoot.

In de tweede helft begon De Graafschap fel, maar vergat het echte kansen te creëren. Verdediger Bart Straalman was met zijn kopbal uit een corner nog het dichtste bij de aansluitingstreffer. Na de 0-3 van Damiano Schet, die profiteerde van een enorme fout bij De Graafschap, was het gedaan.

Door deze nederlaag wordt de achterstand op de bovenste ploegen in de Jupiler League alleen maar groter en zakt De Graafschap naar de zeventiende plaats. Volgende week gaan de Doetinchemmers op bezoek bij Jong FC Utrecht.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Trekkertrek keert na jaren terug in Heelweg: 'Dit is het allermooiste wat er is'

Nick Hermsen | Remco Geurts | Chayenne Oldenkotte | 18 sep 2025 16:24

Vermiste Doetinchemse vrouw (30) teruggevonden

Redactie REGIO8 | 21 sep 2025 17:15

Lees ook

De Graafschap wint met 1-3 van Jong AZ

De Graafschap heeft in Wijdewormer een mooie overwinning geboekt op het beloftenteam van AZ. Op het ...

Oude IJsselstreek komt met nieuwe cultuurprijs: ‘Mensen doen veel te bescheiden’

Een gemeentelijke sportprijs is inmiddels wel aardig ingeburgerd in de Achterhoek, maar een cultuurp...

Brommerrijdster gewond bij aanrijding op Abdijlaan in Doetinchem

Bij een ongeval op de Abdijlaan in Doetinchem is maandagmiddag een auto in botsing gekomen met een b...

Emmerich koos ook nieuwe integratieraad: zorgen over rol AfD bij lage opkomst

Steden in Noordrijn-Westfalen als Emmerich kozen afgelopen zondag 14 september naar een nieuwe gemee...

Ruim 175 mensen in Lochem spreken steun uit voor Gaza

175 mensen kwamen donderdagmiddag bij een op de Reudinkbrug in Lochem om aandacht te vragen voor de ...

Biografie 'Sprekken' geeft blik achter het Normaal-imago van Bennie Jolink

Een bomvolle Eventkerk in Loil was donderdagavond het toneel van de presentatie van de biografie 'Sp...