Ulft, Netherlands

Oude IJsselstreek blikt vooruit

Regio8 | 3 januari 2016 09:17 | Aangepast op 3 januari 2016 09:17
"Heel veel mensen die ik vorig jaar tegen ben gekomen zijn hele tevreden inwoners", aldus de waarnemend burgemeester. "Ik hoop dat de inwoners van deze mooie gemeente (dit jaar red.) op dezelfde manier tevreden zijn over deze gemeente." Voor De Vreeze begint in 2016 zijn laatste jaar als waarnemend burgemeester in Oude IJsselstreek. De vacature is namelijk opengesteld.

De Vreeze verheugt zich op het moment dat er dit kalenderjaar een nieuwe burgemeester binnenkomt op het gemeentehuis in Gendringen. "Een die op een hele mooie manier samen met het college, de medewerkers en de gemeenteraad die taak gaat doen." De komst van een nieuwe burgemeester, betekent het vertrek van De Vreeze zelf. "Ik zal niet zeggen dat ik er nu al naar uitkijk, want er is nog genoeg te doen. Maar als het zover is, sluit ik dit hoofdstuk met een tevreden gevoel af."

Onrust in politiek

De inwoners zijn volgens De Vreeze tevreden, maar binnen de politiek was het in 2015 nog weleens hommeles. "Ik hoop dat we die onrustige periode achter ons kunnen laten", aldus de waarnemend burgemeester. "En dat we een betrouwbare gemeente zijn die echt aan de inwoners biedt wat ze van de overheid mogen verwachten."

Lees ook

Achterhoekse politie doet mee met Europese flitsmarathon

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland houdt deze week een flitsmarathon in de Achterhoek. Er w...

Doetinchemse binnenstad zoekt verbinder voor de lange termijn

Sinds september vorig jaar is Binnenstadbedrijf Doetinchem opnieuw op zoek naar een nieuwe centrumma...

Nieuwe datum voor invaren Nettelhorsterbrug in Lochem

De provincie Gelderland heeft een nieuwe datum voor het invaren van de Nettelhorsterbrug in Lochem b...

Fietsster gewond bij aanrijding op Ettenseweg in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en een fietsster op de Ettenseweg in Doetinchem, is donderdagmidd...

Scooterrijder gewond na aanrijding met brommerrijder in Gaanderen

Bij een aanrijding tussen een scooterrijder en een brommerrijder in Gaanderen is woensdagavond een p...

De Graafschap koopt grond achter Roodbergentribune

De Graafschap heeft 12.000 m2 grond achter de Roodbergentribune van stadion De Vijverberg aangekocht...