gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion-volleyballers verslaan Orion in Doetinchemse bekerkraker

0aa2efeb12cc7ab935ed9ebb2dea66e1.jpg

Active Living Orion heeft in de kwartfinale van de beker een 0-3 overwinning geboekt op het tweede team, Rensa Family Orion. In de Topsporthal had de ploeg van trainer Dirk Sparidans alleen in de eerste set moeite met de clubgenoten.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
In de eerste set bood het tweede team goed weerstand en werd het uiteindelijk 26-28. Daarna bleek het eerste team van Orion een stuk sterker. De tweede en derde set werden met 10-25 en 16-25 gewonnen, waardoor het eerste team naar de halve finale van de beker gaat. Rensa Family Orion, dat uitkomt in de topdivisie, had de kwartfinale gehaald door eredivisionist Scherp in Packaging ZVH te verslaan. De andere kwartfinales in de Nederlandse beker vinden de komende dagen plaats. Orion heeft de beker voor het laatst gewonnen in 2017.

Vrijdag komen de lange mannen van trainer Sparidans weer in actie, dan is Draisma Dynamo uit Apeldoorn de tegenstander in de eredivisie. Orion moet zich dan revancheren voor het verlies van afgelopen vrijdag tegen Sliedrecht Sport. Het was de tweede nederlaag van dit seizoen voor de Doetinchemmers, die nog altijd koploper zijn.

Foto: Active Living Orion

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.