gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion-volleyballers verslaan Orion in Doetinchemse bekerkraker

0aa2efeb12cc7ab935ed9ebb2dea66e1.jpg

Active Living Orion heeft in de kwartfinale van de beker een 0-3 overwinning geboekt op het tweede team, Rensa Family Orion. In de Topsporthal had de ploeg van trainer Dirk Sparidans alleen in de eerste set moeite met de clubgenoten.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
In de eerste set bood het tweede team goed weerstand en werd het uiteindelijk 26-28. Daarna bleek het eerste team van Orion een stuk sterker. De tweede en derde set werden met 10-25 en 16-25 gewonnen, waardoor het eerste team naar de halve finale van de beker gaat. Rensa Family Orion, dat uitkomt in de topdivisie, had de kwartfinale gehaald door eredivisionist Scherp in Packaging ZVH te verslaan. De andere kwartfinales in de Nederlandse beker vinden de komende dagen plaats. Orion heeft de beker voor het laatst gewonnen in 2017.

Vrijdag komen de lange mannen van trainer Sparidans weer in actie, dan is Draisma Dynamo uit Apeldoorn de tegenstander in de eredivisie. Orion moet zich dan revancheren voor het verlies van afgelopen vrijdag tegen Sliedrecht Sport. Het was de tweede nederlaag van dit seizoen voor de Doetinchemmers, die nog altijd koploper zijn.

Foto: Active Living Orion

Lees ook

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.