Ulft, Nederland
Terug

Orion verliest om Supercup van Lycurgus

7cd6f2f71f619122d87542b5f722d2d5.jpg
Redactie REGIO8 |

Het verschil tussen de landskampioen en bekerwinnaar Orion was vanaf de eerste set erg klein. De Doetinchemse volleyballers liepen een grote achterstand in, maar konden niet voorkomen dat de eerste set toch naar Lycurgus ging: 25-20. In de tweede set was Orion strijdvaardig en ook beter dan de thuisploeg. De mannen van de nieuwe trainer-coach Redbad Strikwerda namen halverwege de set afstand van Lycurgus en gaven deze voorsprong niet meer uit handen: 20-25.

Het verschil tussen de landskampioen en de bekerwinnaar van vorig seizoen werd in de derde set gemaakt. Ondanks een gelijk opgaand begin, glipte de set uit handen van Orion. Na twee time-outs pakte Lycurgus de leiding. De Groningers wonnen uiteindelijk ook de derde set: wederom 25-20. In de vierde set en beslissende was Lycurgus duidelijk een maatje te groot. Via aanvoerder Stijn Held kwam Orion nog terug tot 19-19, maar dat bleek niet voldoende om er nog een vijfde set uit te slepen. Abiant Lycurgus won met 25-22.

Door dit verlies is het de Doetinchemse bekerwinnaar niet gelukt de eerste prijs van het seizoen binnen te slepen. Net als in de strijd om de landstitel was plaaggeest Lycurgus uit Groningen met 3-1 te sterk voor Seesing Personeel Orion.

Foto: REGIO8

Lees ook

Boeken Achterhoek & Liemers.jpg

Vijf genomineerden Beste Boek Achterhoek en Liemers 2025 gepresenteerd

Vijf boeken zijn genomineerd voor Beste Boek Achterhoek en Liemers van 2025. De winnaar wordt zondag 1 maart bekendgemaakt tijdens de aftrap van de Waeke van ’t Achterhookse en Liemerse Book.

IMG_0210.jpeg

Doetinchemse burgemeester Boumans beste lokale bestuurder van 2025

Mark Boumans is woensdagavond benoemd tot Nederlands beste lokale bestuurder van 2025. De burgemeester van Doetinchem en vicevoorzitter van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten ontving de prijs in Amsterdam bij de uitreiking van nieuwsplatform Binnenlands Bestuur.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 16.30.09.jpeg

Motorstandbeeld teruggeplaatst in Hengelo: ‘Hij gaat niet meer van zijn plek’

Het iconische motorstandbeeld is weer terug bij de Remigiuskerk in Hengelo. Het beeld werd vlak voor kerst gestolen als een oudejaarsstunt van een groep Friese jongeren. Woensdag is het beeld weer geplaatst op zijn vertrouwde plek in het centrum van het dorp, en is er voor gezorgd dat hij niet zo snel meer van zijn plek komt.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 15.26.54.jpeg

Carnavalsgroep uit Kilder blij met onderdak bij boer in Hummelo: 'Zuinig op zijn'

Nadat een verwoestende brand in 2018 de bouwlocatie van Carnavalsvereniging de Deurdraaiers uit Kilder in de as legde hebben zij voor nu een vaste plek om te bouwen. De groep klopte uit nood aan bij agrariër Ben Minkhorst uit Hummelo, die ruimte in zijn loods beschikbaar heeft gesteld.

Bord Varsseveld.jpg

Gemeente wil Varsseveld klaarstomen voor 2050: autoluw centrum en mobiliteitshub

Varsseveld groeit de komende decennia flink. Dat is nodig om winkels, sportclubs en scholen overeind te houden. In het meest ambitieuze scenario, ‘Groeidorp’, komen er extra woningen, bedrijventerreinen, een autoluw centrum én een grote mobiliteitshub bij het station.

112hoogkeppel.jpg

Ongeval op Rijksweg bij Hoog-Keppel: twee auto’s zwaar beschadigd, geen gewonden

Bij een ongeval tussen twee personenauto’s op de Rijksweg bij Hoog-Keppel zijn geen gewonden gevallen. Beide auto’s zijn wel zwaar beschadigd geraakt.