gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Olympiërs op groeiend Achterhoek Open

6eb697c12d988c2103f0227db01ef381.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik denk dat vooral de extra’s het toernooi zo leuk maken”, vertelt organisatrice Mariëlle Driessen. “We proberen er altijd voor te zorgen dat iedereen zo veel mogelijk wedstrijden speelt, dat ze een leuke dag hebben en de hele dag bezig zijn.” Badmintonspelers konden deelnemen aan verschillende wedstrijden en een clinic van het Olympische badmintonduo Selena Piek en Jacco Arends. “Het gaat hartstikke goed, volgens mij een superleuke clinic en demonstratie”, stelt Piek. “Iedereen was onwijs enthousiast, er deden zelfs meer mensen mee dan vorig jaar. Dus wat ons betreft een groot succes!”

Het afgelopen jaar is binnen de regio veel energie gestoken in de bekendheid van de sport en dat verschil is volgens de organisatie van het toernooi wel degelijk zichtbaar. “Er is onder andere een actie geweest van Probeerbadminton.nu, een actie van twintig verenigingen hier in de regio”, laat Driessen weten. “Hierdoor zijn er dus zestig leden bijgekomen in de regio en in totaal hebben er zo’n 130 deelnemers aan meegedaan.”

Foto: REGIO8

Lees ook

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.