gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Olympiërs op groeiend Achterhoek Open

6eb697c12d988c2103f0227db01ef381.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik denk dat vooral de extra’s het toernooi zo leuk maken”, vertelt organisatrice Mariëlle Driessen. “We proberen er altijd voor te zorgen dat iedereen zo veel mogelijk wedstrijden speelt, dat ze een leuke dag hebben en de hele dag bezig zijn.” Badmintonspelers konden deelnemen aan verschillende wedstrijden en een clinic van het Olympische badmintonduo Selena Piek en Jacco Arends. “Het gaat hartstikke goed, volgens mij een superleuke clinic en demonstratie”, stelt Piek. “Iedereen was onwijs enthousiast, er deden zelfs meer mensen mee dan vorig jaar. Dus wat ons betreft een groot succes!”

Het afgelopen jaar is binnen de regio veel energie gestoken in de bekendheid van de sport en dat verschil is volgens de organisatie van het toernooi wel degelijk zichtbaar. “Er is onder andere een actie geweest van Probeerbadminton.nu, een actie van twintig verenigingen hier in de regio”, laat Driessen weten. “Hierdoor zijn er dus zestig leden bijgekomen in de regio en in totaal hebben er zo’n 130 deelnemers aan meegedaan.”

Foto: REGIO8

Lees ook

04 slingeland ziekenhuis0.png

Slingeland Ziekenhuis Doetinchem vreest dat regionale zorg verdwijnt door strenge normen

Complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten worden steeds vaker alleen nog uitgevoerd in ziekenhuizen die deze ingrepen vaak doen. Haalt een ziekenhuis de vastgestelde norm niet, dan mag het die zorg niet meer aanbieden. Ook niet als de kwaliteit van de zorg goed is. Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vreest dat regionale ziekenhuizen daardoor kwalitatieve zorg kunnen kwijtraken.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.30.36.jpeg

Dwars deur Zelhem in recordtijd uitverkocht: 'We waren stomverbaasd'

De editie van Dwars deur Zelhem op 8 mei is dit jaar in razendsnel tempo uitverkocht. Binnen vijftig minuten waren alle 800 startbewijzen verkocht, tot grote verbazing van de organisatie.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 19.59.39 (1).jpeg

Wielrenner gewond na val op kruising in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval op de kruising van de Mekersweg met de Oude Winterswijkseweg in Lichtenvoorde is een wielrenner gewond geraakt. De fietser schrok mogelijk van een aantal auto’s en kwam hard ten val.

112dtcgeblurd..jpg

Geen gewonden bij botsing tussen automobilist en fietsers in Doetinchem

Bij een ongeval in Doetinchem zijn woensdagmiddag een automobilist en twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Hierbij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.42.07.jpeg

Montferland wil honderden arbeidsmigranten huisvesten op bedrijventerrein ’s-Heerenberg

Montferland wil in 2027 een opvanglocatie realiseren voor drie- tot vierhonderd arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst in ’s-Heerenberg. De gemeente zet daarmee een volgende stap in een plan dat in 2024 al door de raad werd vastgesteld.