Ulft, Nederland
Terug

Oldtimerfestival Meddo gaat toch door

1109516fd610579e2c2bce22a6dbf1ad.jpg

Het Oldtimerfestival in Meddo gaat dit jaar alsnog door op een andere locatie. Vorig jaar meldde de organisatie dat het geen beschikking had over een plek en daarom het festival moest annuleren.

Redactie REGIO8 |
"Het bestuur heeft niet stil gezeten en er is een nieuw terrein gevonden aan de Eibergseweg, net buiten de kern van Meddo", meldt de organisatie enthousiast. " Met veel energie en passie zullen we ons inzetten zodat we op deze nieuwe locatie weer een mooi Oldtimerfestival kunnen gaan organiseren." De 26e editie van het evenement zal plaatsvinden op 21 en 22 september 2019.

In 2018 kwamen er zo'n vijfduizend liefhebbers naar het oldtimertreffen. De organisatie hoopt daar dit jaar ook weer op. "Wij hopen ook dit jaar weer op veel deelname en publiek, want het festival in Meddo staat bij velen goed bekend."

Foto: REGIO8

Lees ook

Dutch Scorpions1.jpg

Dutch Scorpions aast op regionaal beachsportcentrum in Doetinchem

Aan ambities geen gebrek bij het Doetinchemse Dutch Scorpions. De voetbalvereniging wil hét beachsportcentrum van Oost-Nederland opzetten en biedt zand en reclameborden aan om geld bij elkaar te harken. De gesprekken met de gemeente lopen.

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.