Ulft, Netherlands

Oldtimerfestival Meddo gaat toch door

Het Oldtimerfestival in Meddo gaat dit jaar alsnog door op een andere locatie. Vorig jaar meldde de organisatie dat het geen beschikking had over een plek en daarom het festival moest annuleren.
Regio8 | 23 maart 2019 21:17 | Aangepast op 23 maart 2019 21:17
"Het bestuur heeft niet stil gezeten en er is een nieuw terrein gevonden aan de Eibergseweg, net buiten de kern van Meddo", meldt de organisatie enthousiast. " Met veel energie en passie zullen we ons inzetten zodat we op deze nieuwe locatie weer een mooi Oldtimerfestival kunnen gaan organiseren." De 26e editie van het evenement zal plaatsvinden op 21 en 22 september 2019.

In 2018 kwamen er zo'n vijfduizend liefhebbers naar het oldtimertreffen. De organisatie hoopt daar dit jaar ook weer op. "Wij hopen ook dit jaar weer op veel deelname en publiek, want het festival in Meddo staat bij velen goed bekend."

Foto: REGIO8

Lees ook

Vierde competitiezege op rij voor De Graafschap

De Graafschap heeft voor de vierde keer op rij gewonnen. Deze keer versloeg de ploeg van Marinus Dij...

Mogelijke verlaging Duitse 'vliegtax' kan Nederlanders lokken

Voor Nederlanders kan het aantrekkelijker worden om vanaf Duitse luchthavens te vliegen, nu de Duits...

Kans op natte sneeuw in de Achterhoek volgens weerboer Gerrit Vossers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Europese docenten werken in Achterhoek aan samenwerking: 'Voor de studenten een goede zaak'

Bij het Civon in Ulft zijn donderdag en vrijdag meer dan honderd docenten uit heel Europa samen voor...

Montferland grijpt in bij IKC: ‘Dit moest stoppen, anders liep het uit de hand’

De bouw van het Integraal Kindcentrum in ’s-Heerenberg krijgt een harde reset. De gemeenteraad van M...

Bestuurder botst op boom door gladheid in Megchelen

Een bestuurder is vrijdagochtend door gladheid met zijn auto tegen een boom geknald nabij Megchelen....