Ulft, Nederland
Terug

Oefenprogramma De Graafschap krijgt vorm

37561bc73a1104d40338824d2af0d8c1.jpg
Redactie REGIO8 |
De Open Dag van De Graafschap vindt dit jaar plaats op zaterdag 12 augustus. Aansluitend spelen de Superboeren om 16:00 uur een oefenwedstrijd tegen Jong Ajax. De wedstrijd tegen Heracles Almelo wordt op dinsdag 25 juli gespeeld in Epe. De selectie van trainer Henk de Jong werkt van 24 juli tot 29 juli een trainingskamp af in het dorp op de Veluwe. Vorig jaar verloren de Superboeren in een oefenduel met 2-0 van de Heraclieden.

Voorafgaand hieraan worden er wedstrijden gespeeld tegen GWVV (zaterdag 15 juli) en tegen de winnaar van de Achterhoek Cup (dinsdag 18 juli). Voor de selectie van De Graafschap start het nieuwe seizoen op zondag 9 juli met een training in Westendorp.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-27 at 09.08.48.jpeg

Fietsster ten val na onwelwording in Doetinchem

Een oudere vrouw raakte donderdagmiddag onwel terwijl zij fietste over de Burgemeester Tenkinkstraat in Doetinchem. Zij kwam ten val op het asfalt en is in het ziekenhuis verder behandeld.

15d4d017c302a0b87295d01fc6656b64.jpg

Raad Doetinchem stemt in met opvang voor daklozen aan Amphionstraat

De gemeenteraad van Doetinchem heeft donderdagavond ingestemd met de komst van een opvanglocatie voor dak- en thuislozen in het voormalige GGNet-kantoorpand aan de Amphionstraat. Daarmee komt een einde aan de lange zoektocht naar een permanente opvanglocatie. De raad stemde unaniem in met het besluit.

Elten0.png

Ondernemers in Elten voelen gevolgen van grensmaatregelen, politiek kijkt naar Berlijn

Ondernemers in Elten merken dat hun omzet terugloopt door de verkeersmaatregelen bij de grens met Nederland waar eenrichtingsverkeer is ingesteld richting de grens.Tegelijkertijd richt de Duitse lokale politiek zich vooral op Berlijn, waardoor er weinig druk op de gemeente Montferland wordt uitgeoefend.

MarinusFluitje0.jpg

De Graafschap op bezoek in Maastricht: kleine kans op periodewinst

De Graafschap reist vrijdag af naar het diepe zuiden. In Maastricht wacht een ontmoeting met MVV Maastricht. Bij winst op de huidige nummer zeventien van de Eerste Divisie maken de Doetinchemmers zelfs nog kans op de derdeperiodetitel, al lijkt de focus daar niet op te liggen.

brugLochem4.jpg

Dodelijk brugongeval Lochem: partijen brachten risico’s niet goed in kaart

De partijen die betrokken waren bij de bouw van de Nettelhorsterbrug over het Twentekanaal in Lochem hebben de risico’s vooraf onvoldoende in kaart gebracht. Dat concludeert de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV) na het dodelijke ongeval in februari 2024.

semvijverberg0.jpg

Advocaten moeder baby Sem willen nieuw onderzoek in hoger beroep

De advocaten van de moeder van baby Sem Vijverberg willen in hoger beroep nieuw forensisch en medisch onderzoek laten doen naar de dood van het pasgeboren jongetje, schrijft Omroep Gelderland. Dat bleek woensdag tijdens de eerste zitting bij het gerechtshof in Arnhem.