Ulft, Nederland
Terug

NK Wielrennen biedt ondernemers kansen

28899c2e7b643fcf653cdbac4b71ad9e.jpg
Redactie REGIO8 |

"We zijn blij dat de gemeente dit evenement deze kant op heeft gehaald", aldus café-uitbater Pieter Andela. "We hebben een mooi gebied waar veel gefietst wordt en als het parcours dan ook nog eens langs je eigen deur loopt, dan is daar wel wat mee te doen." Zo worden er rond de Oswaldus-kerk in het dorp schermen geplaatst en wordt er een waar wielercafé (23 juni) georganiseerd. Het evenement gaat zaterdag 17 juni van start, maar het klapstuk is het daaropvolgende weekend, met de races van de elite. Uit ervaringscijfers van eerdere edities blijkt dat Montferland tienduizenden bezoekers kan verwelkomen.

"Als die beloofde aantallen komen, teken ik er direct voor", vertelt Luc Peters, uitbater van een restaurant aan de Bovendorpsstraat. "We zijn druk aan het promoten op Facebook en proberen met spandoeken en ludieke acties mensen paraat te krijgen." Niet alleen op de Muur van Zeddam kan het meerdaagse wielerfestijn worden bekeken. "Andere plaatsen als ’s-Heerenberg en Beek zullen het ook oppakken", weet Andela. "Het is goed dat er op meerdere plekken aan het parcours dingen georganiseerd worden. Iedereen kan z’n vruchten ervan mee plukken."

Foto: REGIO8

Lees ook

OngevalDriewieler.jpg

Fietsster belandt in sloot bij Varsseveld en loopt beenletsel op

Een fietsster is woensdagochtend van het fietspad geraakt ter hoogte van het industrieterrein in Varsseveld. Zij liep beenletsel op en is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

semvijverberg0.jpg

Hoger beroep moeder van dode baby Sem Vijverberg begint

De eerste zitting in hoger beroep in de zaak rond de dood van baby Sem Vijverberg dient deze woensdag bij het gerechtshof in Arnhem Zijn moeder, een 43-jarige vrouw uit Doetinchem, kreeg eind 2024 vijf jaar cel voor doodslag op haar pasgeboren zoon.

21596ba9-a628-4678-a311-f34f2eb0c9db.jpg

Fietser gewond na aanrijding in Zeddam

Een fietser is dinsdagavond gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Zeddam. De man is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 14.15.16.jpeg

Botsing tussen automobilisten in Doetinchem

Bij een botsing tussen twee automobilisten in Doetinchem zijn geen gewonden gevallen. Beide auto’s moeten worden afgesleept. Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren is niet duidelijk.

Eekhoornfoto.jpg

Stan Bouman uit Silvolde gaat met bijzondere foto voor internationale prijs: ‘Mensen denken dat het AI is’

Geduld, heel veel geduld. Dat had fotograaf Stan Bouman uit Silvolde. Het wachten werd beloond, ineens had hij zijn perfecte plaat van een dansende eekhoorn. De foto kan rekenen op internationale roem, hij is doorgedrongen tot de shortlist van de prestigieuze Sony World Photography Award. ''Ik doe al negentien jaar mee, nooit hoorde ik iets terug, tot nu.” Hij geeft een kijkje in de keuken hoe hij tot de plaat komt die door velen al snel als AI wordt bestempeld.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 10.02.56.jpeg

Automobilist botst tegen scooterrijder in Groenlo

Bij een botsing tussen een automobilist en een scooterrijder in Groenlo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Beide voertuigen hebben wel schade opgelopen.