gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zwarte Cross breidt uit met extra dag voor dagbezoekers

bfcb7645c9f84f08f7eae1d051116800.jpg

Tijdens de Zwarte Cross van 2024 zijn niet alleen campingbezoekers welkom op de donderdag van het festival, maar opent de Feestfabriek de deuren ook voor dagbezoekers. De vorige editie was ver van te voren uitverkocht en met de extra dag wil de organisatie meer mensen de kans geven om te komen.

Redactie REGIO8 |
"Qua ruimte is er op dit moment echter weinig mogelijkheid om het terrein groter te maken", aldus organisator de Feestfabriek. "Daarom wordt komend jaar het programma en daarmee het aantal bezoekers op de donderdag uitgebreid." De afgelopen jaren was het festivalterrein op de donderdag alleen voor campinggasten geopend, nu opent de weide voor alle bezoekers op donderdagmiddag. De kaartverkoop voor de volgende editie start op zaterdag 18 november om 11.00 uur. Het festival wordt in 2024 gehouden van donderdag 18 tot en met zondag 21 juli.

Volgens de organisatie heeft de toevoeging aan het festival een 'positief effect' voor de bezoekers, de kaartprijzen kunnen namelijk relatief laag blijven. "Dankzij het grote aantal bezoekers is de Zwarte Cross een van de goedkoopste festivals van Nederland, met dagkaarten van € 47,50", geeft de organisatie aan. "De kaarten voor de donderdag zijn met € 37,50 iets voordeliger dan de overige dagkaarten, omdat de begintijd wat later is."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-24 094657.png

Motorrijder komt met schrik vrij na botsing tegen boom in Zieuwent

Bij een eenzijdig ongeval op de Rouwhorsterdijk in Zieuwent is een motorrijder tegen een boom gebotst. De bestuurder van de tweewieler hoefde uiteindelijk niet mee naar het ziekenhuis.

GRAO210.png

De Graafschap O21 jaagt op beker met ervaringsdeskundige Siers: 'We hebben toen gestunt'

Waar het vlaggenschip van De Graafschap pas over anderhalve week gaat spelen om de prijzen, is dat voor het beloftenelftal zaterdag al het geval. De Onder21 van De Graafschap speelt dan op De Vijverberg tegen de generatiegenoten van Willem II de bekerfinale.

Daamenpand.png

‘Meevaller’ in kostenstijging verbouwing Frank Daamenpand Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek heeft een ‘meevaller’ in de kostenstijging van de verbouwing van het Frank Daamenpand in Ulft. Waar de extra kosten in februari nog op ongeveer 3,5 ton werden begroot, blijkt dat in werkelijkheid na aanbesteding ‘slechts’ 2,5 ton te zijn. Dit bedrag komt bovenop het investeringskrediet van ruim 1,2 miljoen.

WhatsApp Image 2026-04-24 at 09.20.02.jpeg

Burgemeester sluit woning in Doetinchem na incidenten en overlast

Een woning aan de Themansstraat in Doetinchem is donderdag op last van de burgemeester gesloten. Dat gebeurde na aanhoudende overlast en meerdere incidenten. De sluiting geldt voor een periode van twee weken.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Verkenners adviseren coalitie GBB, VVD, D66 en PRO in Bronckhorst

De verkenners Cees Oosterwijk en Dick Ebbers adviseren om in de gemeente Bronckhorst als eerste een coalitie te onderzoeken tussen GBB, VVD, D66 en PRO. Dat maakten zij duidelijk tijdens de raadsvergadering, waarin zij hun bevindingen presenteerden.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 22.59.28.jpeg

Burgemeester Werger na vernielingen Isala college Silvolde: ‘Uitermate triest’

Burgemeester Laura Werger van de gemeente Oude IJsselstreek heeft zich donderdagavond tijdens de raadsvergadering uitgesproken over de gebeurtenissen op het Isala college in Silvolde afgelopen dinsdag. De school werd in de avond voor de laatste schooldag vernield en beklad door een grote groep mogelijke leerlingen.