Ulft, Nederland
Terug

Zwarte Cross breidt uit met extra dag voor dagbezoekers

bfcb7645c9f84f08f7eae1d051116800.jpg

Tijdens de Zwarte Cross van 2024 zijn niet alleen campingbezoekers welkom op de donderdag van het festival, maar opent de Feestfabriek de deuren ook voor dagbezoekers. De vorige editie was ver van te voren uitverkocht en met de extra dag wil de organisatie meer mensen de kans geven om te komen.

Redactie REGIO8 |
"Qua ruimte is er op dit moment echter weinig mogelijkheid om het terrein groter te maken", aldus organisator de Feestfabriek. "Daarom wordt komend jaar het programma en daarmee het aantal bezoekers op de donderdag uitgebreid." De afgelopen jaren was het festivalterrein op de donderdag alleen voor campinggasten geopend, nu opent de weide voor alle bezoekers op donderdagmiddag. De kaartverkoop voor de volgende editie start op zaterdag 18 november om 11.00 uur. Het festival wordt in 2024 gehouden van donderdag 18 tot en met zondag 21 juli.

Volgens de organisatie heeft de toevoeging aan het festival een 'positief effect' voor de bezoekers, de kaartprijzen kunnen namelijk relatief laag blijven. "Dankzij het grote aantal bezoekers is de Zwarte Cross een van de goedkoopste festivals van Nederland, met dagkaarten van € 47,50", geeft de organisatie aan. "De kaarten voor de donderdag zijn met € 37,50 iets voordeliger dan de overige dagkaarten, omdat de begintijd wat later is."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

StationVoorst0.jpg

Renovatie station Vorden op stoom: eerste activiteiten mogelijk in oktober

Na bijna twee jaar lijkt de renovatie van station Vorden eindelijk op te schieten. Als het aan Peter Meulenbroek van stichting VORST ligt, krijgt de benedenverdieping van het verpauperde gebouw snel een nieuwe invulling, met onder andere een koffietent en een expositieruimte.

montferland.jpg

Montferland haalt achterstand plaatsen statushouders in

De gemeente Montferland heeft de achterstand bij het huisvesten van statushouders ingehaald. Dat blijkt uit een raadsbrief van het college. Aan het begin van 2025 had de gemeente nog een achterstand van 42 personen. Aan het einde van het jaar is dat omgebogen naar een positief saldo van drie.

FlyerExplosie2.jpg

Doetinchemse coffeeshop Magic looft vijfduizend euro uit voor gouden tip explosies

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft een beloning van vijfduizend euro uitgeloofd voor de gouden tip, die leidt tot de aanhouding en veroordeling van de daders van de explosies bij de coffeeshop. Mensen die meer weten over de explosies kunnen contact opnemen met de politie, dit kan ook anoniem.

fc87cd8cee92c76691615d0e6cbb8473.jpg

Doetinchem en Bronckhorst zien niets in nieuwe locatie voor uitbreiding hoogspanningsstation

De gemeenten Doetinchem en Bronckhorst hebben gezamenlijk een zienswijze ingediend over de plannen om het hoogspanningsstation in Langerak, nabij Doetinchem, uit te breiden. Hoewel de provincie en netbeheerder TenneT meerdere locaties voor uitbreiding onderzoeken, pleiten beide gemeenten voor uitbreiding op de huidige locatie, wel met aandacht voor belangrijke voorwaarden.

Geblurred.jpg

Personenauto en lijnbus botsen in Doetinchem: één gewonde

Een automobilist raakte woensdagmiddag gewond bij een aanrijding in Doetinchem op de kruising van de Waalseweg met de Doetinchemseweg. De man is voor controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Bloemenkampfiets.jpeg

Waar in Lochem krijgen fietsen Oekraïners onderdak? Niet in de Bloemenkamp

Martin van Nus zoekt een plek waar hij fietsen voor Oekraïners mag stallen en repareren. De vrijwilliger kon terecht in een garagebox van de Bloemenkamp in Gorssel, maar kijkt vanwege de geplande sloop naar een andere locatie in de gemeente.