gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zwarte Cross breidt uit met extra dag voor dagbezoekers

bfcb7645c9f84f08f7eae1d051116800.jpg

Tijdens de Zwarte Cross van 2024 zijn niet alleen campingbezoekers welkom op de donderdag van het festival, maar opent de Feestfabriek de deuren ook voor dagbezoekers. De vorige editie was ver van te voren uitverkocht en met de extra dag wil de organisatie meer mensen de kans geven om te komen.

Redactie REGIO8 |
"Qua ruimte is er op dit moment echter weinig mogelijkheid om het terrein groter te maken", aldus organisator de Feestfabriek. "Daarom wordt komend jaar het programma en daarmee het aantal bezoekers op de donderdag uitgebreid." De afgelopen jaren was het festivalterrein op de donderdag alleen voor campinggasten geopend, nu opent de weide voor alle bezoekers op donderdagmiddag. De kaartverkoop voor de volgende editie start op zaterdag 18 november om 11.00 uur. Het festival wordt in 2024 gehouden van donderdag 18 tot en met zondag 21 juli.

Volgens de organisatie heeft de toevoeging aan het festival een 'positief effect' voor de bezoekers, de kaartprijzen kunnen namelijk relatief laag blijven. "Dankzij het grote aantal bezoekers is de Zwarte Cross een van de goedkoopste festivals van Nederland, met dagkaarten van € 47,50", geeft de organisatie aan. "De kaarten voor de donderdag zijn met € 37,50 iets voordeliger dan de overige dagkaarten, omdat de begintijd wat later is."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

bluuuurrrrr.jpg

Scooterrijder botst op voetgangers op fietspad in Doetinchem

Een voetganger en een scooterrijder zijn woensdagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de Liemersweg in Doetinchem. De scooter raakte ernstig beschadigd door het ongeval.

Duitse Politieauto 5.jpeg

Joyrider (16) crasht met auto van moeder in Anholt na vlucht voor politie

Een zestienjarige jongen is in de nacht van dinsdag op woensdag met de auto van zijn moeder in het Duitse Anholt gecrasht na een vlucht voor de politie. De jongen had geen rijbewijs en verklaarde dat hij voor de rit cannabis had gebruikt. Bij het ongeval raakte hij lichtgewond. Zijn drie minderjarige passagiers bleven voor zover bekend ongedeerd.

haverkort10.png

Voormalig VVD-Kamerlid Erik Haverkort nieuwe informateur in Berkelland

Erik Haverkort uit Eefde is de nieuwe informateur in Berkelland. De voormalige fractievoorzitter van de VVD in Lochem én van 18 januari 2022 tot 6 december 2023 Kamerlid volgt als informateur Jurgen van Houdt op, de burgemeester van Rijssen-Holten.

Framerunnen30.jpg

ARGO maakt atletiek voor iedereen mogelijk met framerunning: ‘Het is echt heel belangrijk’

Waar op de atletiekbaan van ARGO in Doetinchem doorgaans geen framerunners te zien zijn, was dat tijdens de clinic van stichting Only Friends wel het geval. Ongeveer tien sporters met een beperking maakten er kennis met de sport waarbij zij met een hulpmiddel kunnen rennen, tot vreugde van trainer en bestuurslid Bas Waterham.

WhatsApp Image 2026-04-29 at 12.48.30.jpeg

Motorrijder gewond bij eenzijdig ongeval in Braamt

Een motorrijder is woensdagmiddag tegen 12.30 uur gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Europaweg in Braamt.

Grensovergang2.jpg

Duitsland gaat niet mee in opschuiven grenscontroles landinwaarts, Montferland teleurgesteld

Berlijn gaat niet mee in het verzoek in een brandbrief van de gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich om de grenscontroles een paar kilometer landinwaarts te verplaatsen. Volgens de drie gemeenten zou dit een oplossing zijn voor de huidige overlast en ongelukken in Nederland en aan de grens.