Ulft, Netherlands

Zoektocht op Oude IJssel in Doetinchem naar vermiste Pool

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
De politie is zaterdag in Doetinchem een zoektocht begonnen op en rondom de Oude IJssel naar een vermiste man. Het zou gaan om een vermiste twintigjarige Poolse man.
Redactie REGIO8 | 23 november 2024 15:15 | Aangepast op 23 november 2024 15:15
De zoektocht is zaterdag voor de derde dag op rij hervat. Er is een speciale eenheid ingeschakeld om met een boot op de Oude IJssel te zoeken. Het gebied dat zaterdagochtend onderzocht werd, is ter hoogte van het centrum van Doetinchem. De speciale eenheid trof meerdere oude fietsen aan in het water en enkele winkelwagentjes.

Vermoedelijk zoekt de politie naar een Poolse man die sinds woensdag niet meer gezien. In verschillende Facebookgroepen gericht op Doetinchem en omgeving, wordt opgeroepen om te zoeken naar de man en eventuele tips achter te laten bij de politie. Volgens de oproep is de telefoon van zijn man gevonden op de Oude IJsselbrug.

Lees ook

Bestuurder gewond bij kop-staartaanrijding op A18

Bij een ongeval op de A18 tussen Doetinchem en Varsseveld is woensdagmiddag een persoon gewond geraa...

Politieauto knalt tegen verkeersinstallatie in Doetinchem

Een politieauto is dinsdagavond betrokken geraakt bij een ongeval in Doetinchem. De politie was met ...

Achterhoekse ‘hoornaarsjacht’ in de herfst: ‘Nu is het juist zo handig’

De opkomst van de Aziatische hoornaar blijft een groot probleem in de Achterhoek. Hoewel ze vooral i...

Bestuurder overleden na eenzijdig ongeval in Voorst

Bij een ernstig eenzijdig ongeluk in Voorst is maandagavond een automobilist om het leven gekomen. H...

GroenLinks-PvdA in Doetinchem bekogeld met vuurwerk: 'Het wordt steeds vaker goedgepraat'

Tijdens een campagneactie van GroenLinks-PvdA in het centrum van Doetinchem zijn partijleden zaterda...

Aanrijding door voorrangsfout op kruising in Heelweg

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten in Heelweg is maandagochtend een vrouw gewond geraakt....