Ulft, Nederland
Terug

Zeer grote brand verwoest appartementen in 's-Heerenberg

2323eb5985d3cf45cee2bd4517d4ae4e.jpg

Een zeer grote brand brak zondagmorgen uit in een flat in 's-Heerenberg. Drie appartementen zijn wegens de brand onbewoonbaar.

Redactie REGIO8 |
De flatbrand begon rond 09.45 uur op de tweede verdieping van een flat aan het Bergherveld. Bij aankomst hebben de hulpdiensten een groot deel van het gebouw ontruimd en werd al snel opgeschaald naar zeer grote brand. Bewoners zijn opgevangen in het naastgelegen sportcentrum. De oorzaak van de vuurzee is nog onbekend. Het appartement op de tweede verdieping, waar de brand ontstaan is, is volledig uitgebrand. Het appartement daarboven heeft door het vuur en de rook ook veel schade opgelopen en is onbewoonbaar. Het appartement op de eerste verdieping heeft veel waterschade opgelopen en ook die bewoners kunnen voorlopig niet terugkeren naar hun woning.

Vier mensen zijn door het ambulancepersoneel gecontroleerd wegens ademhalingsproblemen, geen van hen hoefde mee naar het ziekenhuis. Drie katten zijn door de brandweer uit de flat gered. Overige inwoners van de flat kunnen naar verwachting halverwege de middag hun huis weer in.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

SMIDSSTRAAT 2.jpg

Werkzaamheden Magnoliastraat en Smidsstraat in Zelhem gaan van start

De gemeente Bronckhorst start op donderdag 19 februari met werkzaamheden aan de Smidsstraat en Magnoliaweg in Zelhem. Het doel van de werkzaamheden is om het centrumgebied veiliger, groener en aantrekkelijker te maken. De werkzaamheden kunnen tijdelijk voor hinder zorgen voor omwonenden en verkeer.

NormaalLochem0.png

Normaal ook in 2026 op Hemelvaartsdag in Lochems openluchttheater

De mannen van Normaal maken donderdag 14 mei weer hun opwachting in het Openluchttheater Lochem. In De Zandkuil viert de Achterhoekse band van Bennie Jolink haar 51e verjaardag.

917b02d28ae4378d19bee50f87da54133d8151b4.png

Voetbaldroom voor Sanne komt uit: aanmeldingen voor nieuw G-team in Wehl stromen binnen

De grote droom van de 9-jarige Sanne komt steeds dichterbij. Na haar oproep om een eigen G-team op te richten bij Concordia Wehl is het balletje gaan rollen, en hoe. De aanmeldingen stroomden binnen en inmiddels staat de teller op twaalf enthousiaste kinderen.

DRUGSLAB_GENDRINGEN.jpg

Nijmegenaar krijgt negen jaar cel voor drugslabs in Achterhoek

Een 43-jarige man uit Nijmegen is door de rechtbank veroordeeld tot negen jaar cel voor zijn rol bij meerdere drugslabs, onder meer in Doetinchem en Gendringen. Vooral in de Achterhoek liet zijn werkwijze diepe sporen na. In Gendringen werd bijna 19.000 kilo chemisch drugsafval gedumpt in een mestkelder.

14dd7207-5736-41b4-8a30-88dc9195dc2c.jpeg

Vlègeldarp straalt tijdens de Rosenmontag Optocht

Wagenbouwers, loopgroepen en andere deelnamers konden maandag nog één keer hun creatie laten zien tijdens de laatste optocht van carnaval. In Vlègeldarp, zoals Beek en Loerbeek deze dagen heten, werden de laatste krachten verzameld en liepen er weer honderden Achterhoekers mee met de optocht.

grenscontroles nieuwe PHOTO-2024-12-30-13-47-29.jpg

Duitsland verlengt opnieuw grenscontroles met half jaar

Duitsland verlengt de controles aan de binnengrenzen met zes maanden. Dat heeft minister van Binnenlandse Zaken Alexander Dobrindt bekendgemaakt. De maatregel loopt daardoor door tot na 15 maart 2026. Volgens de minister is de verlenging nodig om illegale migratie beter te bestrijden en de stabiliteit in het land te beschermen.