gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zeer grote brand verwoest appartementen in 's-Heerenberg

2323eb5985d3cf45cee2bd4517d4ae4e.jpg

Een zeer grote brand brak zondagmorgen uit in een flat in 's-Heerenberg. Drie appartementen zijn wegens de brand onbewoonbaar.

Redactie REGIO8 |
De flatbrand begon rond 09.45 uur op de tweede verdieping van een flat aan het Bergherveld. Bij aankomst hebben de hulpdiensten een groot deel van het gebouw ontruimd en werd al snel opgeschaald naar zeer grote brand. Bewoners zijn opgevangen in het naastgelegen sportcentrum. De oorzaak van de vuurzee is nog onbekend. Het appartement op de tweede verdieping, waar de brand ontstaan is, is volledig uitgebrand. Het appartement daarboven heeft door het vuur en de rook ook veel schade opgelopen en is onbewoonbaar. Het appartement op de eerste verdieping heeft veel waterschade opgelopen en ook die bewoners kunnen voorlopig niet terugkeren naar hun woning.

Vier mensen zijn door het ambulancepersoneel gecontroleerd wegens ademhalingsproblemen, geen van hen hoefde mee naar het ziekenhuis. Drie katten zijn door de brandweer uit de flat gered. Overige inwoners van de flat kunnen naar verwachting halverwege de middag hun huis weer in.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.

VBGRAADO0.jpg

De Graafschap wacht topaffiche tegen gepromoveerd ADO: 'Verwacht ze gewoon op oorlogssterkte'

De Graafschap neemt het zondagmiddag op tegen koploper ADO Den Haag. De Hagenezen vierden dinsdag al feest, nadat ze ruim voor het einde van het seizoen promotie veiligstelden. Toch verwacht trainer Marinus Dijkhuizen niet dat dat invloed zal hebben op het duel in Doetinchem.

Neptunus.jpg

Oeps! Inwoners van de Neptunus in Ulft wonen ineens in 'andere' straat

Bewoners van de Neptunus in Ulft moesten even twee keer kijken toen ze de straat in kwamen rijden. In de planetenbuurt in Ulft worden de straatnaamborden vervangen. Onder andere de Dierenriem, Jupiter en Boogschutter kregen een nieuw straatnaambord. Maar de Neptunus? Dat werd ineens de Neptunis.