“We verwachten eind november of begin december te starten met de verkoop”, aldus Dennis Portier, ontwikkelingsmanager bij KlaassenGroep, over de status van het nieuwbouwproject. “Momenteel leggen we de laatste hand aan onder meer de verkoopstukken en brochures. De geïnteresseerden die zich hebben gemeld bij de makelaar zullen spoedig bericht ontvangen over de verkoop.” In totaal worden twaalf woningen gebouwd, zes gezinswoningen en zes levensbestendige woningen. “Deze hebben een slaap- en badkamer op de begane grond”, licht Portier toe over de plannen. "Ideaal voor Stokkumse senioren die liever gelijkvloers willen wonen"
Naast seniorenwoningen biedt het plan Gewoon in Stokkum mogelijkheden voor starters. “Wij verwachten veel interesse vanuit starters uit het dorp die geen woning kunnen vinden, omdat er simpelweg niks te koop staat voor hen”, zegt de ontwikkelingsmanager. Volgens Portier is het belangrijk dat zowel lokale starters als senioren een kans krijgen. Hij merkt dat tot op heden lokaal veel interesse en vraag is naar de woningen.
70 procent verkocht
Het bestemmingsplan is inmiddels onherroepelijk en de bouwvergunning is aangevraagd. Portier wil zo snel mogelijk starten van de verkoop, zodat de bouw kan beginnen. “Op het moment dat zeventig procent van de woningen zijn verkocht, starten we met de sloop van het voormalige schoolgebouw. Als het terrein bouwrijp is, kunnen we starten met de bouw.”
Foto: REGIO8