gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Woningen ontruimd in Wehl vanwege gaslucht

4369419b62a528a4174445ed3fd569e2

Elf woningen aan de Prins Bernhardstraat in Wehl zijn maandagmiddag ontruimd na het ruiken van gaslucht. Uit het riool kwam een sterke lucht en mogelijk is daarin iets geloosd.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De melding van de gaslucht kwam rond 16.15 uur binnen bij de hulpdiensten. De brandweer kwam ter plaatse met meerdere eenheden en de woningen werden ontruimd voor de zekerheid. Er werd een onderzoek gestart, maar een gaslek werd niet gemeten. De bewoners moesten, net als hun huisdieren, tijdelijk elders wachten. De Prins Bernhardstraat is tijdelijk afgesloten.

Nadat een put werd opengetrokken in de straat, kwam de brandweer iets op het spoor. Vanuit het rioolstelsel kwam een sterke benzinelucht. Mogelijk is er iets geloosd in het riool. Wat er precies in de riolering terechtgekomen is en hoe, is nog niet bekend. Er komt een waterwagen van de brandweer ter plaatse om het riool door te spoelen.

Lees ook

MontferlandProtest2

Honderden anti azc-demonstranten in Didam voor vrouwenmars

Honderden mensen zijn woensdagavond naar Didam gekomen voor een anti-azc demonstratie. PVV-leider Geert Wilders spreekt na een mars door het centrum bij het voormalige gemeentehuis in Didam. De demonstratie wordt georganiseerd door de actiegroep 'Geen azc in Montferland', die oproept tot een vreedzame avond.

Gosens0

Duits international Robin Gosens opent speelbos op plek waar zijn droom begon

Twee bomen als doelpalen, een bal aan de voet en urenlang spelen in het bos. Voor Robin Gosens begon daar, boven op de Eltenerberg, zijn liefde voor voetbal en sport. Nu keert de Duitse international terug naar die plek in Elten, niet als voetballer, maar als initiatiefnemer van een natuurspeelplaats voor kinderen.

03 Gemeentehuis Montferland0

Inwoners Montferland verlangen grip op plan arbeidsmigranten: ‘Twintig jaar is een generatie’

Niet tien, maar twintig jaar. Zolang moet de tijdelijke huisvesting van 300 tot 400 arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst blijven om het plan financieel haalbaar te maken voor marktpartijen. Hoewel deze termijn doorgerekend is door adviseurs van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) vrezen omwonenden dat het begrip van ‘tijdelijke opvang’ dat hieraan gehangen is, een andere werkelijkheid gaat worden.

FlexFlitser

Flexflitser Gaanderen verhuist na twee maanden en duizenden boetes

De flexflitser die sinds eind april aan de Rijksweg in Gaanderen stond is woensdag verplaatst naar de Gaanderenseweg, ongeveer een kilometer verderop in de richting van Doetinchem. Op de vorige locatie registreerde de flitser duizenden snelheidsovertredingen.

FotoGijsBolkCopyrightDeGraafschapMedia

De Graafschap legt 21-jarige verdediger Gijs Bolk vast

De 21-jarige verdediger Gijs Bolk maakt de transfervrije overstap van FC Emmen naar De Graafschap. Hij tekent een contract voor twee seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

dorpsstraat Laag-Keppel10

Werkzaamheden Dorpsstraat Laag-Keppel starten in juli, verkeersproef uitgesteld

De provincie Gelderland gaat tussen 6 en 24 juli werkzaamheden uitvoeren aan de Dorpsstraat in Laag-Keppel. De werkzaamheden zijn geen onderdeel van de verkeersproef met de eenrichtingswegen bij de Dorpsstraat. De proef wordt op een later moment uitgevoerd.