gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Woningen in Eibergen ontruimd vanwege dreigende situatie

bcfed32d3dcf479e8d896b963e5bac04.jpg

In Eibergen zijn woensdag zes woningen ontruimd. Een bewoner dreigde de gaskraan in zijn woning open te zetten om het huis op te blazen.

Redactie REGIO8 |
Hulpdiensten rukten rond 16.00 uur grootschalig uit naar het Nachtegaalplein in het dorp. Een bewoner die binnenkort uit het huis moest, dreigde om de woning op te blazen. Onder meer een arrestatieteam en de brandweer kwamen ter plaatse om de situatie onder controle te krijgen. In totaal werden zes woningen uit voorzorg ontruimd, de bewoners werden tijdelijk elders opgevangen.

Uiteindelijk liep de dreigende situatie met een sisser af. De bewoner bleek de gaskraan niet open te hebben gezet en gewoon op zijn bank te zitten. Hij is na het incident overgedragen aan de zorginstelling die hem begeleid. De andere bewoners keerden vervolgens weer terug naar hun woning.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

|

Lees ook

semvijverberg0.jpg

Hoger beroep dood baby Sem: patholoog en partner van verdachte moeder worden gehoord

Een patholoog wordt opnieuw gehoord over de dood van baby Sem Vijverberg. Dat heeft het gerechtshof in Arnhem bepaald. De advocaten van de verdachte, de moeder van het kind, hadden daarom gevraagd.

WethouderHenkBulten10.jpg

Man van de Doetinchemse centen Bulten stopt na twaalf jaar: ‘Niet gedacht het zo lang vol te houden'

Wethouder Henk Bulten neemt na de gemeenteraadsverkiezingen afscheid van de gemeente Doetinchem. De 55-jarige Doetinchemmer was maar liefst drie periodes wethouder financiën namens ChristenUnie-SGP en laat de gemeente gezond achter. In 2014 was de overgang van raadslid naar bestuurder een flinke uitdaging.

LochemRaad0.jpg

Nieuwkomer en nieuwe boegbeelden in politiek Lochem

De politieke kussens in de huidige gemeenteraad in Lochem worden opgeschud. Nieuwkomer DPL is al ‘eventjes’ aanwezig en VVD, CDA en D66 komen met nieuwe boegbeelden. En dan is er nog de historische samenwerking tussen GroenLinks en PvdA.

Groenlo112.jpg

Vijf auto's betrokken bij kettingbotsing op de N319 bij Groenlo

Bij een kettingbotsing op de N319 ter hoogte van Groenlo zijn vijf auto’s beschadigd geraakt. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

STILL DEBAT BRONCKHORST0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Bronckhorst gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Bronckhorst zijn woensdagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Hengelo. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over participatie, leefbaarheid in het buitengebied en windmolens. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Bronckhorst terug.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Acht lijsttrekkers Bronckhorst woensdag in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Bronckhorst is woensdagavond als vierde aan de beurt bij de streekomroep, dit in samenwerking met RTV Ideaal. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.