gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Winterswijk en Enschede ruziën om promotie

fd9ddd80f27c3ee6bb7afdf810faf7ca.jpg
Redactie REGIO8 |
De boosdoeners uit Enschede zijn zich van geen kwaad bewust. ‘’Dit is de markt. Bij ons mag je ook reclame voor je eigen winkelcentrum maken’’, stelt Marieke ter Brugge van Enschede Promotie tegenover Omroep Gelderland. ‘’We hebben onderzoek gedaan in de Achterhoek en daaruit bleek, dat Achterhoekers vooral naar Arnhem gaan als ze een dagje willen winkelen. Doordat die N18 is verdubbeld en de reistijd naar Enschede daardoor een kwartier korter is, vonden we het zinvol campagne te voeren.'’’

'Het mag gewoon'
Dat burgemeester Bengevoord van Winterswijk en voorzitter Tannemaat van de plaatselijke winkeliersvereniging zich aan de campagne groen en geel ergeren, deert Ter Brugge niet. ‘’Eigenlijk is dit een beetje huilie-huiliegedrag. Het is marktwerking en het mag gewoon. Als ik in de winter in Enschede rondloop, zie ik ook overal uitingen dat ik naar Magisch Maastricht moet.’’

De Enschedese stichting is niet voornemens met de campagne te stoppen. Ter Brugge nodigt Winterswijk zelfs uit om in Enschede campagne te voeren. ‘’Bij ons mag je ook reclame voor je eigen stad maken. Het gaat ons er echt niet om om de Achterhoek leeg te zuigen’’, benadrukt ze. ‘’We proberen slechts mensen over te halen een dagje Enschede te doen.’’

Foto: Omroep Gelderland

Lees ook

Rob01.jpeg

Achterhoekse opa gered uit Frans ravijn dankzij optreden van kleinzoons: 'Ik ben supertrots op ze'

Wat voor de 69-jarige Rob Schoonbeek uit Laag-Keppel een prachtige vakantie in Zuid-Frankrijk had moeten worden, eindigde op 23 april in een regelrechte nachtmerrie. Tijdens een natuurwandeling met zijn kleinzoons viel hij tien meter een ravijn in en moest hij met een helikopter worden gered. Inmiddels is hij weer terug in Nederland en blikt hij terug op de dag van het ongeluk.

dieperink0.jpg

Achterhoekse Scheidsrechter Dieperink niet naar WK na aanhouding in Engeland

Rob Dieperink uit Borculo komt niet in actie als videoscheidsrechter (VAR) op het WK, omdat hij vorige maand in Engeland is aangehouden. Volgens De Telegraaf is dat op verdenking van aanranding van een minderjarige jongen.

Gerrits Weerpraot230.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig weekend: 'Trek de jas maar aan'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Tussen Ulft en Silvolde voorspelt hij een wisselvallig weekend.

fatbike doetinchem 3.jpg

Doetinchem sluit fatbikeverbod niet uit: ‘We volgen andere gemeenten met belangstelling’

Waar steden als Amsterdam en Enschede recent maatregelen hebben getroffen tegen overlast van fatbikes, blijft dit in Doetinchem voorlopig nog uit. De gemeente volgt de ontwikkelingen in de steden wel “met belangstelling”.

30db8291-449f-4012-beed-d62ed1965025.jpg

Motorrijder gewond na aanrijding met busje op N18 bij Heelweg

Een motorrijder is vrijdagochtend zwaargewond geraakt bij een aanrijding met een busje in Heelweg. De man is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede.

35a09fd2-24db-42f8-a8a3-2dbe98b3d2b2.jpg

Scooterrijder overleden na eenzijdig ongeval in Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval in Westendorp is vrijdagochtend een 32-jarige man uit Varsseveld om het leven gekomen. Er is een onderzoek gestart naar de toedracht.