gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vuurwerk bij terugkomst van De Graafschap

e0e7d05f3f3d64aefb7dae984d1fe2b2.jpg

Honderden supporters van De Graafschap hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag hun ploeg thuis verwelkomt na het 1-1 gelijkspel bij Cambuur Leeuwarden. Met fakkels en vuurwerk werden de spelers van de Graafschap onthaald op het veld van de eigen Vijverberg.

Kevin ten Dolle |

De bus met de spelers en staf van De Graafschap kwam rond 01.00 uur 's nachts aan bij het Doetinchemse stadion. Eenmaal uitgestapt werden zij naar het veld geleid. Op de Spinnekop-tribune beeldden de supporters vervolgens met fakkels het woord 'bijna' uit, verwijzend naar de sportieve situatie van de Doetinchemse eerste divisionist. De ploeg van trainer Mike Snoei heeft vier punten voorsprong op directe concurrent Almere City en moet één van de resterende twee duels winnen om direct te promoveren.

De eerste kans om direct te promoveren krijgt De Graafschap aanstaande vrijdag, als de Doetinchemmers op bezoek gaan bij Jong Ajax. Mocht het op sportpark De Toekomst in Amsterdam niet lukken voor de ploeg van Snoei, kan De Graafschap op 12 mei in eigen huis promoveren in het duel met Helmond Sport.

Foto: REGIO8

Lees ook

Dijkhuizen20.jpg

Revanchegevoelens bij De Graafschap: ‘Ik verwacht een reactie van de ploeg’

Na de nederlaag in eigen huis tegen Vitesse zijn de revanchegevoelens bij De Graafschap voelbaar. De Doetinchemmers willen zaterdag winnen van FC Dordrecht op De Vijverberg om de nare smaak weg te spelen.

Gerrit Vossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een fris en licht wisselvallig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de koeienstal in zijn achtertuin voorspelt Gerrit een licht wisselvallig weekend.

KeukentafelKieslijstWeg.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Andra en Berit Weg in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Andra Eisink-Weg en Berit Weg, samen actief voor GroenLinks-PvdA in Berkelland.

STILL MONTFERLAND DEBAT0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Montferland gemeenteraadsverkiezing 2026

De negen lijsttrekkers van de gemeente Montferland zijn donderdagavond met elkaar in debat gegaan in Gouden Handen in 's-Heerenberg. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de bestuurscultuur, woningbouw en het azc-vraagstuk. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Montferland terug.

Coffeeshop0.png

Eigenaar coffeeshop Magic hoopt na explosies op gouden tip: ‘Wij denken dat dealers hierachter zitten’

Coffeeshop Magic in Doetinchem werd eind vorig jaar tot twee keer toe getroffen door explosies bij de gevel van het pand. Magic wil er alles aan doen om de daders te vinden en looft inmiddels 10.000 euro uit voor de gouden tip. Medewerker Mitchell* heeft een vermoeden uit welke richting de explosies komen.

Hengelo Gemeentehuis protest.jpeg

Omwonenden azc slepen gemeente voor de rechter: 'Amateurisme? Dat kun je best stellen'

Omwonenden voelen zich door de gemeente Bronckhorst bij de besluitvorming rond een asielzoekerscentrum (azc) achter het gemeentehuis in Hengelo te kakken gezet. Dat bleek dinsdag bij een rechtszaak die ze tegen de gemeente hadden aangespannen. Bewoners zijn ontevreden omdat de gemeente gemaakte afspraken over de locatie 'van tafel heeft geveegd'.