Ulft, Netherlands

Vrouw neemt binnenbocht en botst frontaal op tegenligger bij Zeddam

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
Twee automobilisten zijn dinsdagavond frontaal op elkaar gebotst op de weg tussen ’s-Heerenberg en Zeddam. Ondanks de impact, raakte geen van de betrokkenen gewond bij de botsing.
Redactie REGIO8 | 21 februari 2024 10:03 | Aangepast op 21 februari 2024 10:03
De botsing gebeurde iets na 19.00 op de kruising tussen de Drieheuvelenweg en de Lengelseweg. Een automobiliste kwam vanaf de rotonde bij Zeddam aanrijden en wilde afslaan richting Lengel. Ze nam daarbij de binnenbocht, waarbij ze frontaal in botsing kwam met een bestuurder die in tegengestelde richting reed.

Het toegesnelde ambulancepersoneel heeft alle inzittenden gecontroleerd op verwondingen, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. De zwaar beschadigde auto’s zijn afgesleept. Het wegdek is vanwege een flinke lekkage van olie gereinigd.

Lees ook

Twee auto’s flink beschadigd bij botsing in Zeddam

Twee auto’s zijn donderdagavond flink beschadigd na een botsing op de Drieheuvelenweg in Zeddam. Gee...

Collecte Franse weeskinderen kroon op 35-jarige inzet voor Bergh in het Zadel

De essentie van zijn tomeloze inzet voor Bergh in het Zadel voor de Kankerbestrijding komt op die en...

Duitse snelweg A3 tussen Emmerich-Ost en Rees afgesloten na ongeval

Op de A3 van Arnhem richting Oberhausen, nabij de op- en afrit Netterden (Emmerich-Ost), heeft zonda...

Petitie tegen komst windmolens Bergherbos al duizend keer ondertekend

Meer dan duizend inwoners van de gemeente Montferland hebben een petitie ondertekend tegen het feit ...

Duitsland kiest vandaag voor een nieuw parlement: grensregio kijkt mee

De zondag is de uitverkorene verkiezingsdag waarop Duitsland naar de stembus gaat. Na het uiteenvall...

Niet Montferland maar een ontwikkelaar koopt laatste grond uitbreiding bedrijventerrein 's-Heerenberg

De gemeente Montferland is al jaren bezig om alle gronden voor de uitbreiding van het bedrijventerre...