gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vrouw in Bocholt betast door man met één rubberen handschoen

3d5d1609ad42f91aae15f779409a8d4f.jpg

Een vrouw uit Bocholt is vorige maand in haar billen geknepen door een man met een ‘opvallend kapsel’ en een enkele rubberen handschoen. Mogelijk sloeg dezelfde dader in juni ook al toe, toen verspreidde de politie een soortgelijk signalement.

Redactie REGIO8 |
De jonge vrouw werd op zaterdag 15 juli rond 15.15 uur in haar billen geknepen op het fietspad bij de Vardingholter Straße. Opvallend was, naast het kapsel van de man, dat hij alleen een rubberen handschoen droeg aan de hand waarmee hij kneep. De politie omschrijft zijn haardracht als een matje en noemt het 'opvallend'. “Zijn haar is aan de zijkanten afgeschoren en het bovenste haar is naar achteren gekamd tot in de nek”, aldus de Duitse politie, die op zoek is naar getuigen van het incident. “Zijn bouw wordt omschreven als normaal.”

Het eerdere incident gebeurde op 10 juni in de grensplaats. Toen liep een jongere vrouw op een pad bij de Bocholter Aa toen ze van achteren bij de billen werd gegrepen door een man. Hij vluchtte, nadat de vrouw had geschreeuwd, weg op een mountainbike. Ook toen had de dader volgens het slachtoffer haar dat aan de zijkanten was afgeschoren. Daarnaast zou hij een opvallend slecht gebit hebben en tussen de 35 en veertig jaar oud zijn.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Antenne Niederrhein

Foto: REGIO8
61be327e5e5dd193e794e85ea488dbad.jpg

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-09 at 22.33.41.jpeg

Achterhoekse remontada blijft uit: De Graafschap weer snel uit play-offs

De Graafschap is er niet in geslaagd om de verloren wedstrijd van afgelopen woensdag tegen Almere City (3-1) in eigen huis om te keren. Op een uitverkochte De Vijverberg werd het 2-2, met uitschakeling en dus een achtste seizoen in de Keuken Kampioen Divisie als gevolg.

OrionstarsTraining10.jpg

Orion wil titel in eigen huis binnenhalen: 'Iets moois neerzetten in een uitverkocht huis'

Orion Stars kan zondag de landstitel prolongeren door in de eigen SaZa Topsporthal te winnen van Lycurgus Groningen. De Doetinchemmers waren in de eerste twee wedstrijden van het vijfluik al te sterk voor de Groningers. Er werd met 3-2 en 1-3 gewonnen. Sterkhouder Jannes van der Ham blikt vooruit op de titelwedstrijd.

WhatsApp Image 2026-05-08 at 17.04.06.jpeg

'Alles voor die ene G': Superboer laat liefde voor club én zoons tatoeëren

Wesley Vervuren (36) is De Graafschap-supporter in hart en nieren. De liefde voor zijn club heeft hij sinds kort in een kunstwerk vereeuwigd op zijn lichaam. De Superboer die met zijn zoons Gilano (14) en Giovanni (10) uit- en thuiswedstrijden bezoekt, vertelt over de tattoo en de betekenis.

GrenscontrolNL20.jpg

Asielminister: niet meer aan de grens controleren

Asielminister Bart van den Brink wil de regels voor grenscontroles versoepelen. De Koninklijke Marechaussee gaat na september niet meer aan de grens controleren als het aan de CDA-minister ligt, maar gaat gebruikmaken van mobiele controles.

VBFRAALM0.jpg

De Graafschap gelooft in Achterhoeks mirakel: ‘Alle vertrouwen dat we verdergaan’

De Graafschap speelt zaterdag een cruciale duel tegen Almere City FC. Afgelopen woensdag werd op bezoek in het Yanmar stadion met 3-1 verloren. De Superboeren moeten de rug zien te rechten op de eigen Vijverberg, om zicht te houden op promotie naar de Eredivisie.

WhatsApp Image 2026-05-08 at 15.09.50.jpeg

Auto belandt in sloot na botsing op rondweg in Zelhem

Twee auto’s zijn vrijdagmiddag op elkaar gebotst op de N315 in Zelhem. Beide auto’s hebben behoorlijke schade en moeten worden afgesleept. De provincie heeft de rondweg in beide richtingen afgesloten.