Ulft, Netherlands

Vrouw belandt met auto op terras van café in Beek

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een automobiliste is donderdagmiddag met haar auto op het terras van een café in Beek terechtgekomen. Bij het ongeval raakte niemand gewond.
Redactie REGIO8 | 6 december 2024 09:46 | Aangepast op 6 december 2024 09:46
Het incident vond plaats aan het einde van de middag. De vrouw probeerde weg te rijden vanaf het parkeerterrein aan de Sint Jansgildestraat, in het centrum van Beek. Door een nog onbekende oorzaak verloor ze de controle over het stuur. De auto schoot het terras op, raakte onderweg een lantaarnpaal en kwam uiteindelijk tot stilstand tegen de gevel van het horecapand.

Bij het ongeval raakte niemand gewond. Wel zijn zowel de auto als het horecapand flink beschadigd. Een van de staanders van de pui van het café is ontzet geraakt. De auto is weggesleept, en de bestuurster is door de politie meegenomen.

Lees meer over:

Beek|112Achterhoek-Nieuws|

Meest gelezen

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Lees ook

Uitslaande brand in appartementencomplex ‘s-Heerenberg

In een appartementencomplex in ‘s-Heerenberg is woensdagmiddag brand ontstaan, hierbij is ook de nod...

Duitse politie arresteert gezochte man bij grenscontrole nabij Beek

De Duitse politie heeft maandagochtend een man aangehouden bij een grenscontrole op de snelweg A3 te...

Fietser raakt gewond na aanrijding met auto in Varsseveld

Een fietser is maandagmiddag bij een aanrijding met een automobilist in Varsseveld gewond geraakt. E...

NL-Alert afgegeven in Borculo: incident met gevaarlijke stof bij bedrijf

Bij een incident bij een bedrijf aan de Oude Needseweg is vrijdagavond een gevaarlijke stof vrijgeko...

Kop-staartbotsing zorgt voor chaos tussen Doetinchem en Gaanderen

Een kop-staartbotsing op de weg tussen Doetinchem en Gaanderen heeft donderdagmiddag tijdens de spit...

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Een kind is donderdagochtend ernstig gewond geraakt na een val uit een raam van een woning aan de Co...