gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vrijwilligers DRU steunen directeur in statement

c24db2d1652d94747c52763c1ba50c2e.jpg

De vrijwilligers van het DRU Industriepark in Ulft spreken hun steun uit voor de organisatie en de huidige directeur Gerk van der Wal, die zij als cruciaal zien voor het behoud van de ‘unieke plek’. In een gezamenlijk statement op Facebook benadrukken zij de waarde van de DRU voor de gemeenschap.

Bart Sollman |  | Aangepast op
‘Deze bijzondere plek biedt zoveel aan inwoners en bezoekers, van cultuur en vermaak tot ontmoetingen en inspiratie. Het is een plek die Ulft op de kaart zet, niet alleen regionaal maar ook voor bezoekers uit heel Nederland en daarbuiten’, zeggen de vrijwilligers over de in financieel weer verkerende stichting. Volgens hen draagt het DRU Industriepark niet alleen bij aan cultuur, maar vormt het ook een plek waar verbinding ontstaat en waar inwoners zich trots mee kunnen identificeren.

De vrijwilligers maken zich zorgen over de negatieve reacties die het DRU de afgelopen tijd op sociale media heeft ontvangen. Deze opmerkingen vinden zij pijnlijk, vooral omdat deze volgens hen vaak voortkomen uit misverstanden of gebrek aan informatie over de plannen en ontwikkelingen binnen de organisatie. ‘Onder leiding van de huidige directeur zijn veel veranderingen doorgevoerd die noodzakelijk waren voor de toekomst van het DRU’, schrijven zij. Deze verbeteringen vragen volgens hen tijd en geduld, maar bieden een stabiele basis voor groei en continuïteit.

Met hun oproep willen de vrijwilligers de gemeenschap oproepen om samen te werken aan een toekomst voor het DRU Industriepark. Zij wijzen erop dat initiatieven zoals nieuwe evenementen en publieksactiviteiten bij kunnen dragen aan een bredere betrokkenheid. ‘Deze directeur en DRU Industriepark verdienen een eerlijke kans’, zeggen zij. ‘Laten we samen laten zien hoeveel we om deze plek geven en gezamenlijk bouwen aan een gezonde toekomst.’

Lees ook

stationskwartier.png

Stationskwartier Doetinchem krijgt vorm, tweede woonlaag gereed

Het is de meeste mensen waarschijnlijk niet ontgaan: de kale en lege plek naast station Doetinchem wordt steeds verder opgevuld met een nieuwe woontoren. De bouw van het gloednieuwe Stationskwartier, met onder meer veertig sociale huurappartementen, krijgt steeds meer vorm. Inmiddels is ook een mijlpaal bereikt: de tweede woonlaag is gereed.

Hiddinga40.jpg

Ben en Thomas Hiddinga beklimmen samen Alpe d’HuZes na zware diagnose

Vader en zoon Ben en Thomas Hiddinga uit Heelweg doen samen mee aan Alpe d’HuZes. Met duizenden anderen beklimmen zij de beroemde Franse berg om geld op te halen voor kankeronderzoek. Voor Ben is de deelname extra bijzonder: vorig jaar kreeg hij te horen dat hij ongeneeslijke kanker heeft. Dankzij een succesvolle behandeling kan hij nu samen met zijn zoon de uitdaging aangaan.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.19.27 (1).jpg

Bestuurster van driewielfiets gewond na aanrijding in Doetinchem

Een bestuurster van een driewielfiets in woensdagochtend bij een verkeersongeval in Doetinchem gewond geraakt. De fietsster is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 09.50.51.jpg

Autowrak uit Oude IJssel in Doetinchem getakeld: 'Bij andere zoektocht tegengekomen'

Waterschap Rijn en IJssel is woensdagochtend druk bezig geweest om een autowrak uit de Oude IJssel in Doetinchem te takelen. Het voertuig werd eind 2024 gevonden en bleek op een diepte van ongeveer vier tot vijf meter diepte te liggen.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 09.07.47.jpeg

Brand in bedrijfspand in Ulft

De brandweer is woensdagochtend uitgerukt voor een brand in een bedrijfspand in Ulft. Door het snelle optreden van de bedrijfshulpverlener, gevolgd door de inzet van de brandweer, kon erger worden voorkomen.

afsluiting-parallelweg-Rengersweg.jpg

Parallelweg tussen Lochem en Laren ruim half jaar afgesloten

De parallelweg langs de Rengersweg (N332) tussen Lochem en Laren is ruim een half jaar afgesloten voor verkeer. De provincie Gelderland is bezig om een gedeelte van de weg te verbreden. De werkzaamheden duren tot 18 december.