gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vrijwilligers DRU steunen directeur in statement

c24db2d1652d94747c52763c1ba50c2e

De vrijwilligers van het DRU Industriepark in Ulft spreken hun steun uit voor de organisatie en de huidige directeur Gerk van der Wal, die zij als cruciaal zien voor het behoud van de ‘unieke plek’. In een gezamenlijk statement op Facebook benadrukken zij de waarde van de DRU voor de gemeenschap.

Bart Sollman |  | Aangepast op
‘Deze bijzondere plek biedt zoveel aan inwoners en bezoekers, van cultuur en vermaak tot ontmoetingen en inspiratie. Het is een plek die Ulft op de kaart zet, niet alleen regionaal maar ook voor bezoekers uit heel Nederland en daarbuiten’, zeggen de vrijwilligers over de in financieel weer verkerende stichting. Volgens hen draagt het DRU Industriepark niet alleen bij aan cultuur, maar vormt het ook een plek waar verbinding ontstaat en waar inwoners zich trots mee kunnen identificeren.

De vrijwilligers maken zich zorgen over de negatieve reacties die het DRU de afgelopen tijd op sociale media heeft ontvangen. Deze opmerkingen vinden zij pijnlijk, vooral omdat deze volgens hen vaak voortkomen uit misverstanden of gebrek aan informatie over de plannen en ontwikkelingen binnen de organisatie. ‘Onder leiding van de huidige directeur zijn veel veranderingen doorgevoerd die noodzakelijk waren voor de toekomst van het DRU’, schrijven zij. Deze verbeteringen vragen volgens hen tijd en geduld, maar bieden een stabiele basis voor groei en continuïteit.

Met hun oproep willen de vrijwilligers de gemeenschap oproepen om samen te werken aan een toekomst voor het DRU Industriepark. Zij wijzen erop dat initiatieven zoals nieuwe evenementen en publieksactiviteiten bij kunnen dragen aan een bredere betrokkenheid. ‘Deze directeur en DRU Industriepark verdienen een eerlijke kans’, zeggen zij. ‘Laten we samen laten zien hoeveel we om deze plek geven en gezamenlijk bouwen aan een gezonde toekomst.’

Lees ook

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 11.28.49

Gewonde bij kop- staartbotsing bij Silvolde

Bij een kop- staartbotsing in Silvolde is een gewonde gevallen. De botsing ontstond toen een automobilist niet zag dat een andere automobilist al enige tijd stilstond. Hij wachtte op een vrachtwagen die de weg op wilde draaien vanuit een inrit waar hij in moest.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 09.38.06

Kruising vol brokstukken na ongeval op N18, geen gewonden

Bij een ongeval tussen een bedrijfsbus met aanhanger en een auto bij Varsseveld zijn maandagochtend geen gewonden gevallen. Het ongeval leverde een flink ravage op, de bedrijfsbus belandde op de kop in de middenberm.

232aa5c1-0cf8-366f-9beb-0a19a8110ecd

Eerste eredivisiewinst vrouwen De Graafschap valt in de smaak bij fans

De 1-0 overwinning van De Graafschap op Heerenveen zorgt voor veel blije gezichten in Doetinchem. Fans zijn trots op de eerste eredivisiezege van het Achterhoekse vrouwenelftal: "Hier zijn we heel blij mee."

IMG_8781.JPG

Geklungel kost De Graafschap de wedstrijd in Venlo

De Graafschap wacht na drie speelronden nog op de eerste zege in de Keuken Kampioen Divisie. Ondanks een snelle voorsprong gaf de ploeg van Thomas Duivenvoorden de wedstrijd door geklungel uit handen in Venlo. VVV - van oud-trainer Marinus Dijkhuizen - won met 2-1 in De Koel.