gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vrijwilligers DRU steunen directeur in statement

c24db2d1652d94747c52763c1ba50c2e

De vrijwilligers van het DRU Industriepark in Ulft spreken hun steun uit voor de organisatie en de huidige directeur Gerk van der Wal, die zij als cruciaal zien voor het behoud van de ‘unieke plek’. In een gezamenlijk statement op Facebook benadrukken zij de waarde van de DRU voor de gemeenschap.

Bart Sollman |  | Aangepast op
‘Deze bijzondere plek biedt zoveel aan inwoners en bezoekers, van cultuur en vermaak tot ontmoetingen en inspiratie. Het is een plek die Ulft op de kaart zet, niet alleen regionaal maar ook voor bezoekers uit heel Nederland en daarbuiten’, zeggen de vrijwilligers over de in financieel weer verkerende stichting. Volgens hen draagt het DRU Industriepark niet alleen bij aan cultuur, maar vormt het ook een plek waar verbinding ontstaat en waar inwoners zich trots mee kunnen identificeren.

De vrijwilligers maken zich zorgen over de negatieve reacties die het DRU de afgelopen tijd op sociale media heeft ontvangen. Deze opmerkingen vinden zij pijnlijk, vooral omdat deze volgens hen vaak voortkomen uit misverstanden of gebrek aan informatie over de plannen en ontwikkelingen binnen de organisatie. ‘Onder leiding van de huidige directeur zijn veel veranderingen doorgevoerd die noodzakelijk waren voor de toekomst van het DRU’, schrijven zij. Deze verbeteringen vragen volgens hen tijd en geduld, maar bieden een stabiele basis voor groei en continuïteit.

Met hun oproep willen de vrijwilligers de gemeenschap oproepen om samen te werken aan een toekomst voor het DRU Industriepark. Zij wijzen erop dat initiatieven zoals nieuwe evenementen en publieksactiviteiten bij kunnen dragen aan een bredere betrokkenheid. ‘Deze directeur en DRU Industriepark verdienen een eerlijke kans’, zeggen zij. ‘Laten we samen laten zien hoeveel we om deze plek geven en gezamenlijk bouwen aan een gezonde toekomst.’

Lees ook

BoerinnenkalenderBRONBoerenDingen.nl

Achterhoekse boerinnen stralen op Boerinnenkalender: ‘Ik voelde me een prinsesje’

De 21-jarige Evanne Wolsink uit Halle en de 23-jarige Majorie Roeterdink uit Gorssel schitteren in de vijftiende editie van de Boerinnenkalender. Beide Achterhoekse boerendochters hadden in eerste instantie niet verwacht uitgekozen te worden, maar zijn nu toch in lingerie te zien op de kalender.

ongelukaaltenlichtenvoorde

Motorrijder zwaargewond na mislukte inhaalactie tussen Aalten en Lichtenvoorde

Een motorrijder is woensdagmiddag zwaargewond geraakt bij een aanrijding na een inhaalmanoeuvre op de N313 tussen Aalten en Lichtenvoorde. De weg is tijdelijk afgesloten en de Verkeersongevallenanalyse (VOA) komt ter plaatse.

HaenRots

Achterhoekers Haen en Rots genieten van ‘thuiswedstrijd’ met Jong Oranje

Het was dinsdagavond een spannende voetbalavond op De Vijverberg. Niet voor de Superboeren, maar voor Jong Oranje, dat na bijna zeven jaar terugkeerde in Doetinchem. Met een 4-0 overwinning op Jong Bosnië en Herzegovina stelde Oranje een plek in de play-offs voor het EK veilig. Voor Achterhoekers Mats Rots en Devin Haen was de avond extra bijzonder.

CalleJansen0

Sabattical Calle Janssen, stopt als fractievoorzitter LochemGroen!

Calle Janssen stopt als fractievoorzitter van LochemGroen! én met een actieve rol binnen de lokale politiek in Lochem. Hij maakt een pas op de plaats voor een sabbatical en vertrekt met zijn gezin voor een half jaar naar Spanje en Portugal.

_IMG0981_isselburg_feuerwehr_umzug_blaulichtfahrt

Korpsen uit grensstreek rukken uit voor verhuizing brandweer Isselburg

Brandende fakkels, veel blauwe zwaailichten, vier brandweerwagens en veel Isselburgers op de been. De Isselburgse brandweer verhuisde vrijdag in een optocht naar hun gloednieuwe herbouwde brandweerkazerne. De uitvalsbasis is van betekenis voor de grensstreek. De ruimte kent tevens een opleidcentrum waarmee hulp en bestrijding van incidenten van deze lokale brandweerpost verder reikt dan alleen het blussen van lokale branden.

RichardRoelofs0

Roelofsen na 22 jaar weg bij De Graafschap: ‘Mijn blauwwitte hart blijft voor altijd’

De wegen van Richard Roelofsen en De Graafschap scheiden dit seizoen na 22 jaar. Het contract van de voormalig assistent-trainer en interim hoofdtrainer wordt door de Doetinchemmers niet verlengd vanwege een verschil van inzicht over zijn rol.