Ulft, Netherlands

Vrachtwagen met koeien kantelt op A18 nabij Didam, meerdere dieren overleden

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een ongeval op de A18 nabij Didam is een vrachtwagen vol met koeien gekanteld. De vrachtwagen kwam door een nog onbekende reden in de middenberm van de snelweg terecht. Meerdere koeien hebben het niet overleefd.
Redactie REGIO8 | 20 maart 2025 09:37 | Aangepast op 20 maart 2025 09:37
Het ongeval gebeurde rond 04.15 uur op de snelweg. De bestuurder van de vrachtwagen reed vanuit Wehl in de richting van Didam. Ter hoogte van een tankstation kwam de vrachtwagen door een onbekende reden in de berm terecht. Hier kantelde het voertuig en kwam in de middenberm op zijn kant tot stilstand. Meerdere koeien hebben het ongeval niet overleefd.

De vangrail en de weg zijn door het ongeval flink beschadigd geraakt en moeten worden vervangen en gerepareerd. De chauffeur is uit de cabine van de vrachtwagen gehaald. Het is niet bekend of de bestuurder bij het ongeval gewond is geraakt.

De snelweg is tussen Didam en Wehl in beide richtingen afgesloten. De berging van de vrachtwagen kost veel tijd, waardoor de snelweg mogelijk tot minimaal 12.00 uur afgesloten blijft. Er wordt nog onderzocht hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren.

Lees meer over:

112achterhoek-nieuws.nl|

Lees ook

Fietser lichtgewond bij aanrijding op rotonde Havenstraat in Doetinchem

Een fietser is dinsdagmiddag op de rotonde bij de Havenstraat licht gewond geraakt na een aanrijding...

Twee schuren en meerdere caravans verwoest bij grote brand nabij Winterswijk

In het buurtschap Corle, nabij Winterswijk, zijn donderdagavond twee schuren volledig verloren gegaa...

Flinke schade bij woningbrand in Doetinchem

Bij een brand in een bijgebouw van een woning aan de Kolonel Wilsonstraat in Doetinchem is dinsdagmi...

Fietsers botsen op rotonde Havenstraat in Doetinchem

Bij een ongeval op de Havenstraat in Doetinchem zijn dinsdagmiddag twee fietsers met elkaar in botsi...

Flinke ravage na ongeval op Dennenweg in Doetinchem

Bij een ongeval op de Dennenweg in Doetinchem is een automobilist onwel geworden tijdens het parkere...

Jongen zwaargewond bij ongeval op Zaagmolenpad in Doetinchem

Bij een ongeval op het Zaagmolenpad in Doetinchem is woensdagmiddag een jongen zwaargewond geraakt. ...