Ulft, Nederland
Terug

VIOD tweede Doetinchemse kampioen na winst

78046f8ee93ef16e351537683a1541a1.jpg
Redactie REGIO8 |
Met deze titel is VIOD de tweede Doetinchemse club die zich tot kampioen kroont. Drie weken geleden werd DZC’68 kampioen in de Tweede Klasse van het zaterdagvoetbal. VIOD begon direct goed aan de wedstrijd en kwam snel op 0-1 maar dat doelpunt werd afgekeurd. Lex Overbeek krulde even later alsnog de 0-1 binnen en Dominique Bolmeijer verdubbelde die voorsprong. Vlak voor rust deed Angerlo Vooruit nog was terug via Joost Knüppe: 1-2. In de matige tweede helft kabbelde de wedstrijd zich voort maar kwam het kampioenschap van VIOD niet meer in gevaar.
‘’Kampioenswedstrijden zijn nooit mooi, maar dit is heerlijk’’, zei trainer Jan Lorse na afloop. ‘’We wilden het niet laten aankomen op de wedstrijd tegen Doetinchem.’’ VV Doetinchem is de andere Doetinchemse vereniging die nog kan promoveren naar de Derde Klasse, maar dan wel via de nacompetitie. Volgende week staat de kraker VIOD Doetinchem – Doetinchem op het programma.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.

Gerrit6710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig carnavalsweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij IKC De Wijssel in Gendringen tijdens de carnavalsviering voorspelt de weerboer een carnavalsweekend met veel gezichten.