gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Verdachte drama in Hengelo blijft vastzitten

c72cc945b028576c3e7c5054be7bb302.jpg

De 27-jarige man uit Hengelo die wordt verdacht van moord dan wel doodslag op zijn ouders blijft in voorlopige hechtenis. Hij is eind vorig jaar overgebracht naar het Pieter Baan Centrum voor psychiatrisch onderzoek.

Redactie REGIO8 |
Het familiedrama vond op 21 oktober 2019 plaats

“Door de advocaat van de man is geen verzoek ingediend voor het opheffen dan wel schorsen van de voorlopige hechtenis”, zo laat de Rechtbank Gelderland weten. “Omdat dat rapport nog niet gereed is, blijft de man vastzitten.” De behandeling van de zaak gaat vooralsnog verder op dinsdag 23 juni. Eerder dit jaar vond de eerste pro-formazitting plaats.

De 27-jarige werd in oktober vorig jaar opgepakt nadat hij zich op de ochtend dat het familiedrama plaatsvond meldde in het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem. De politie hield hem aan nadat de lichamen van zijn ouders waren gevonden in hun woning aan de Julianalaan in Hengelo.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-05 at 12.51.28.jpeg

Auto belandt in weiland Wehl na onwelwording

Aan de Broekhuizerstraat in Wehl is donderdagochtend een bestuurder onwel geraakt. De persoon kwam met de auto in het weiland terecht en is naar het ziekenhuis gebracht.

RacebaanDidam0.jpg

Louis en Didi Jansen bouwen droomracebaan in Didamse garage: ‘Je voelt je weer even kind’

Wat begon met een klein racebaantje uit zijn jeugd, groeide uit tot een indrukwekkend mini-circuit in de garage. Louis en Didi Jansen uit Didam bouwden de afgelopen jaren aan een uitgebreide slotracebaan, compleet met verlichting, een computersysteem en wedstrijden tegen vrienden. “Het is misschien een beetje uit de hand gelopen, maar vooral heel leuk.”

WhatsApp Image 2026-03-04 at 23.41.47 (1).jpeg

Schuur bij woning brandt af in Winterswijk

In Winterswijk is in de nacht van woensdag op donderdag een schuur bij een woning afgebrand. Mogelijk werd de brand veroorzaakt door een accu van een elektrische fiets.

stemmen potlood.jpg

733 inwoners Doetinchem ontvangen dubbele stempas, gemeente werkt aan oplossing

Een aantal inwoners van de gemeente Doetinchem heeft door een onbekende fout niet één, maar twee stempassen in de brievenbus gekregen. Het is nog niet duidelijk bij hoeveel inwoners de dubbele levering heeft plaatsgevonden.

WhatsApp Image 2026-03-05 at 09.33.57.jpeg

Auto in sloot bij Winterswijk Huppel: bestuurder naar politiebureau

Een personenauto is woensdagavond in de sloot beland langs de Vredenseweg in de Winterswijkse buurtschap Huppel. De bestuurder belandde na een bocht in de sloot, maar raakte niet gewond.

ophokplicht0.jpg

Vogelgriep bij pluimveebedrijf Neede: 97.450 kippen geruimd

In Neede, in de gemeente Berkelland, is vogelgriep vastgesteld op een pluimveebedrijf. Ongeveer 97.450 hennen op de locatie worden gedood om verspreiding van het virus te voorkomen. Daartoe heeft het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) besloten.