gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Van Mieghem wacht nog op De Graafschap

7acb4154a3a0e0596c00056ee992ba48

Daryl van Mieghem staat open voor een langer verblijf bij De Graafschap ondanks interesse van onder meer FC Volendam. De 31-jarige vleugelspeler heeft een aflopend contract, maar wil wachten tot de Doetinchemse voetbalclub een nieuwe trainer heeft voor hij zijn beslissing maakt.

Redactie REGIO8 |
“Het is absoluut niet zo dat De Graafschap een gesloten deur is”, zegt Van Mieghem vanaf zijn vakantieadres in Spanje. “Ik heb een contractaanbod gekregen, maar je wil wel weten wie de trainer is voor je een beslissing neemt. Het kan in een paar dagen anders zijn, maar zolang er geen handtekening staat, is er nog niks besloten.” De 31-jarige aanvaller sprak met FC Volendam en daarnaast toonden andere clubs uit de eerste divisie de afgelopen tijd interesse. Ook het buitenland is een optie voor Van Mieghem: “Ik ga zien wat er komt. Het gevoel is voor mij het belangrijkste. Ik wil gewoon nog een paar jaar lekker voetballen.”

Van Mieghem noemt het mislopen van promotie met De Graafschap de grootste deceptie uit zijn carrière. Het leidde tot het ontslag van trainer Mike Snoei. “Dat werd op de afscheidsdag verteld, dus je kan begrijpen hoe de sfeer toen was”, verzucht de geboren Amsterdammer. “Als je een goal maakt, was je er gewoon geweest. Dan is het sentiment heel anders. De druk van de supporters werd heel groot, maar het negatieve komt nu heel erg naar voren, terwijl er ook dingen goed zijn gegaan.”

Redelijk seizoen
Zelf geeft de aanvaller, sinds 2017 actief in Doetinchem, aan dat hij met negen doelpunten en elf assists een redelijk seizoen heeft gedraaid. “Ik heb een periode op de bank gezeten, maar me goed teruggeknokt”, vindt Van Mieghem. “Het is heel zuur dat promoveren niet gelukt is. We hebben er twee jaar naartoe gewerkt en waren er zo dichtbij. Dat komt dubbel zo hard aan. Ik probeer er zo min mogelijk over te praten want het doet nog steeds zeer."

Foto: REGIO8

Lees ook

AlardRoss4

Radio-dj Alard Ross neemt na 1.500 uitzendingen afscheid van REGIO8

Na 1.500 uitzendingen komt er een einde aan de populaire dialectradio-uitzendingen van Alard Ross. Dat maakte de programmamaker vrijdagmiddag bekend. De radiomaker presenteerde sinds 1997 iedere zaterdag het programma Van Mojn tut Goedgoan op REGIO8.

OrionStars0

Orion Stars jaagt met vernieuwde selectie op negende prijs op rij

De volleyballers van Orion Stars zijn klaar voor het nieuwe seizoen. Onder leiding van Dirk Sparidans, die voor het zesde seizoen op rij aan het roer staat, beginnen de Doetinchemmers met negen nieuwe spelers aan de competitie, onder wie libero Jeffrey Klok. Ondanks de vele nieuwe gezichten is het vertrouwen binnen de ploeg groot.

WhatsApp Image 2026-10-16 at 12.34.23

Wielrenner raakt gewond na botsing met auto in Zelhem

Een wielrenner is vrijdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding in Zelhem. Het incident gebeurde doordat een automobilist de fietser over het hoofd zag.

Gerrits Weerpraot0

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt fris weekend met zon en bewolking

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Vanaf de Sint-Mauritiuskerk in Silvolde voorspelt de weerboer een frisser weekend waarin zon en bewolking elkaar afwisselen.

WhatsApp Image 2026-10-16 at 11.35.24

Auto brandt uit naast weg in Breedenbroek

Een auto is vrijdagochtend in brand gevlogen in Breedenbroek. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.

tabakswaren

Sigaretten en shag halen in Duitsland wordt flink duurder

Duitsland gaat de accijnzen op sigaretten en shag verhogen. Daardoor wordt tabak kopen aan de andere kant van de grens flink duurder. Gisteren stemde een meerderheid van de Bondsdag in met jaarlijkse verhogingen gedurende vier jaar. De eerste verhoging moet op 1 januari 2027 ingaan.