gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Van Mieghem wacht nog op De Graafschap

7acb4154a3a0e0596c00056ee992ba48.jpg

Daryl van Mieghem staat open voor een langer verblijf bij De Graafschap ondanks interesse van onder meer FC Volendam. De 31-jarige vleugelspeler heeft een aflopend contract, maar wil wachten tot de Doetinchemse voetbalclub een nieuwe trainer heeft voor hij zijn beslissing maakt.

Redactie REGIO8 |
“Het is absoluut niet zo dat De Graafschap een gesloten deur is”, zegt Van Mieghem vanaf zijn vakantieadres in Spanje. “Ik heb een contractaanbod gekregen, maar je wil wel weten wie de trainer is voor je een beslissing neemt. Het kan in een paar dagen anders zijn, maar zolang er geen handtekening staat, is er nog niks besloten.” De 31-jarige aanvaller sprak met FC Volendam en daarnaast toonden andere clubs uit de eerste divisie de afgelopen tijd interesse. Ook het buitenland is een optie voor Van Mieghem: “Ik ga zien wat er komt. Het gevoel is voor mij het belangrijkste. Ik wil gewoon nog een paar jaar lekker voetballen.”

Van Mieghem noemt het mislopen van promotie met De Graafschap de grootste deceptie uit zijn carrière. Het leidde tot het ontslag van trainer Mike Snoei. “Dat werd op de afscheidsdag verteld, dus je kan begrijpen hoe de sfeer toen was”, verzucht de geboren Amsterdammer. “Als je een goal maakt, was je er gewoon geweest. Dan is het sentiment heel anders. De druk van de supporters werd heel groot, maar het negatieve komt nu heel erg naar voren, terwijl er ook dingen goed zijn gegaan.”

Redelijk seizoen
Zelf geeft de aanvaller, sinds 2017 actief in Doetinchem, aan dat hij met negen doelpunten en elf assists een redelijk seizoen heeft gedraaid. “Ik heb een periode op de bank gezeten, maar me goed teruggeknokt”, vindt Van Mieghem. “Het is heel zuur dat promoveren niet gelukt is. We hebben er twee jaar naartoe gewerkt en waren er zo dichtbij. Dat komt dubbel zo hard aan. Ik probeer er zo min mogelijk over te praten want het doet nog steeds zeer."

Foto: REGIO8

Lees ook

Marije0.png

Montferlandse wethouder Eleveld wil lijsttrekker PRO Gelderland worden

Marije Eleveld, op dit moment nog onafhankelijk wethouder in de gemeente Montferland, doet een gooi naar het lijsttrekkerschap in de provinciale staten van Gelderland. Waar de move voor buitenstaanders verrassend is, is dat voor Eleveld niet het geval. Hiermee lijkt wel duidelijk dat ze er niet nog een periode als wethouder van Montferland aan vastknoopt.

WhatsApp Image 2026-05-20 at 18.08.33.jpeg

Christus Koningkerk in Vorden moet wijken voor appartementencomplex

Het college van Bronckhorst is voornemens medewerking te verlenen aan de komst van 25 levensloopbestendige appartementen op de locatie van de Christus Koningkerk in Vorden. De huidige kerk aan Het Jebbink moet daarvoor worden gesloopt. De appartementen zijn vooral bedoeld voor ouderen.

Gelderland Frischwaren.jpg

Vleesfabriek dicht: Emmerich verliest werkgever na ernstige bouwgebreken

Vleesproducent Gelderland Frischwaren in Emmerich sluit definitief de deuren. Na de acute ontruiming van de productiehal wegens ernstige bouwkundige gebreken, ziet moederconcern OSI af van herstel. Ruim honderd werknemers verliezen daardoor hun baan.

Efe Sapmaz (sultan) Rap20.jpg

Achterhoekse Sultan blikt na vijf jaar terug op deelname The Voice Turkije

Vijf jaar geleden deed Süleyman Efe Sapmaz uit Terborg mee aan de rapversie van The Voice Turkije. Onder zijn artiestennaam Sultan kwam hij onder leiding van zijn coach Murda tot de halve finale. Hij blikt terug op zijn avontuur en de afgelopen vijf jaar.

20260520_104721.jpg

Varsseveldse leerlingen in de ban van Water Race: ‘Water is goud waard’

Op basisschool de Meeander in Varsseveld is woensdagochtend de Water Race gelanceerd. 41 leerlingen uit groep 8 gaan de komende weken de strijd met elkaar aan voor een betere waterkwaliteit in hun omgeving. Samen met milieuorganisatie Race Against Waste wil Provincie Gelderland waterbewustzijn onder kinderen vergroten.

WhatsApp Image 2026-05-20 at 16.14.33.jpeg

Automobilist gewond nadat auto over de kop slaat op Netterdseweg in Azewijn

Bij een eenzijdig ongeval op de Netterdseweg in Azewijn is woensdagmiddag een persoon gewond geraakt. De auto kwam in de sloot terecht en maakte vervolgens een koprol.