Ulft, Netherlands

Vaatwasser vat vlam in woning Doetinchem

In een woning in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. De brandweer rukte uit naar het huis, maar ter plaatse had een buurman het vuur al geblust.
Redactie REGIO8 | 5 september 2022 09:21 | Aangepast op 5 september 2022 09:21
Het vuur ontstond rond 21.45 uur in een woning aan het Garonnedal in de wijk Dichteren. De bewoners seinden de hulpdiensten en de buren direct in. Een buurtbewoner was al snel ter plaatse en heeft het vuur met behulp van een tuinslang gedoofd. Brandweerlieden hebben na aankomst de woning geventileerd.

De bewoners konden na de brand terug naar hun huis om daar te slapen. Er is niemand gewond geraakt bij het incident. Het vuur trok ten tijde van het incident veel bekijks.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|

Lees ook

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

RegioExpres tussen Arnhem en Doetinchem laat langer op zich wachten

De komst van de RegioExpres in de Achterhoek loopt vertraging op. De snelle trein tussen Arnhem, Doe...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

Na verlies van dochter Nanouk blijft Susanne voor haar vechten: 'Ik wil dat mensen haar zien zoals ik haar zag'

Na maanden van voorbereiden, schrijven en het opnieuw doorleven van haar verdriet, had dinsdag 25 no...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...