gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Uitslaande brand in appartementencomplex ‘s-Heerenberg

6c83b9a82f66eecb6dcb186d39df75fb

In een appartementencomplex in ‘s-Heerenberg is woensdagmiddag brand ontstaan, hierbij is ook de nodige rookontwikkeling ontstaan. Er zijn geen gewonden gevallen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De melding van de brand in het gebouw aan de Maria Nassaulaan kwam rond 16.30 uur binnen bij de hulpdiensten. Toen de hulpdiensten ter plaatse kwamen en zagen dat de brand uitslaand was is er direct opgeschaald naar middelbrand en kwamen meerdere voertuigen naar het complex in ‘s-Heerenberg.

De Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland laat weten dat er geen gewonden zijn gevallen bij de brand. ‘De brandweer heeft het sein brandmeester gegeven en is nu de aangrenzende woningen in het appartementencomplex aan het controleren’, aldus de VNOG. De oorzaak van de brand is nog niet bekend

Wel is zeker dat een woning onbewoonbaar is verklaard en volledig is uitgebrand. Enkele andere appartementen hebben rook- en roetschade opgelopen. Ook is er waterschade door de bluswerkzaamheden.

Lees ook

Schermafbeelding 2026-06-24 165910

Auto meters meegesleept na botsing met vrachtwagen in Steenderen

Bij een ongeval op de L. Dolfinsweg in Steenderen zijn een auto en een vrachtwagen met elkaar in botsing gekomen. Het voertuig zou meters zijn meegesleept na de aanrijding.

NKTijdRijden10

Panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan bij oververhit NK tijdrijden in Laren

Ventilatoren aan, panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan. Het team van Kanjers voor Kanjers laat niets aan het toeval over bij een oververhit NK tijdrijden in Laren. “Gelukkig is het rondje ingekort”, zegt Jelle Schieven na afloop van de 27 kilometer tegen de klok.

Fietstocht goede doel Keppel  (6)

Fietsactie levert ruim 88.000 euro op voor Hersenstichting: ‘Hopen dat ze een medicijn vinden’

De Gruune Cross heeft voorlopig al ruim 88.000 euro opgehaald voor de Hersenstichting. Vrijdag fietsten 94 deelnemers een tocht van 65 kilometer door de Achterhoek. Het opgehaalde geld wordt gebruikt voor onderzoek naar een medicijn tegen dementie.

ZwarteCross20

Zwarte Cross wil wereldrecord breken met katapultsprong over Megatent

De organisatie van de Zwarte Cross heeft een spectaculaire stunt aangekondigd voor de komende editie van het festival. Freerunners Noa Diorgina Man en Jim van Nes wagen zich in Lichtenvoorde aan een katapultsprong van maar liefst 75 meter over de bekende Megatent.

MediaMarkt

College Doetinchem wil meewerken aan 33 appartementen op voormalig MediaMarkt-pand

Het college van burgemeester en wethouders van Doetinchem heeft in principe ingestemd met een plan om 33 appartementen te realiseren op de bovenste verdieping van het pand aan de Burgemeester van Nispenstraat. Het gebouw komt vanaf augustus, na vertrek van sportschool Basic-Fit, leeg te staan. Ook voor de begane grond en eerste verdieping is nu een invulling gevonden.

weth bland

Installatie college Berkelland niet volledig: Koenderink nog niet beëdigd

Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdagavond zijn de nieuwe wethouders van de gemeente Berkelland benoemd. De avond kreeg echter een onverwachte wending bij de installatie van het nieuwe college. Wethouderskandidaat Ton Koenderink van Samen voor Berkelland kon niet worden benoemd en beëdigd, omdat de originele Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) nog niet beschikbaar was.