gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Uitbraak in het Slingeland onder controle

1e10c4bf9579aef517b31ecc1f7b5b16.jpg

De uitbraak van het besmettelijke norovirus in het Slingeland in Doetinchem is onder controle. Er is geen opnamestop meer van kracht op verpleegafdeling N2 in het ziekenhuis.

Jasper Hazelaar |
“We hebben inderdaad geen opnamestop meer, maar er zijn nog wel enkele mensen in het ziekenhuis positief getest op het norovirus”, laat een woordvoerder van het Slingeland Ziekenhuis weten. De opnamestop was sinds vorige week van kracht. De uitbraak is volgens haar beperkt gebleven tot ‘enkele besmettingen’. De personen die nu nog positief zijn getest op het norovirus liggen in isolatie op verpleegafdeling N2.

Het Slingeland vraagt mensen alert te blijven op mogelijke symptomen, zoals misselijkheid, braken en diarree. Het norovirus geeft een ontsteking van de darmen en is erg besmettelijk. Het wordt ook wel ‘buikgriep’ genoemd. Het virus zit in de ontlasting en braaksel van iemand die het virus bij zich heeft. In de meeste gevallen verdwijnen de klachten na één tot vier dagen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Rogier Meijer.jpg

Doetinchemmer Rogier Meijer nieuwe trainer Sparta Rotterdam

Rogier Meijer uit Doetinchem is de nieuwe trainer van eredivisionist Sparta Rotterdam. De 44-jarige Achterhoeker ruilt Bayer Leverkusen in voor een contract in Rotterdam tot medio 2028.

WhatsApp Image 2026-05-25 at 09.21.16.jpeg

Café-restaurant in Neede grotendeels verwoest door grote brand

In een café-restaurant in Neede heeft zondag op maandagnacht een grote brand gewoed. Er raakte niemand gewond.

Fristivoordeschapen0.jpg

Het houdt niet op bij kinderboerderij Didam: lammetje krijgt drinkyoghurt

Na beschimmeld eten, hondenpoep en zelfs gedumpte dieren binnen de hekken van kinderboerderij Didam, is er nu een nieuw dieptepunt bereikt. Op camerabeelden is te zien hoe een ouder en een kind drinkyoghurt aan een lammetje geven. In dit geval kon er nog ingegrepen worden.

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.