gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tweetal geflipt in Dinxperlo na drugsgebruik

092d0ce3f4a43ac9f4e5e79682b024e3
Redactie REGIO8 |
"In eerste instantie kreeg de politie een melding dat op de Voorstsestraat in Ulft twee mannen uit een auto waren gestapt die vervolgens met hun vuisten de ruiten van hun auto aan het inslaan waren", zo laat de politie weten. Het ging om een 51-jarige man uit Silvolde en een 36-jarige Doetinchemmer. Na hun vertrek uit Ulft troffen agenten de auto aan de Welinkweg in Dinxperlo. "De auto was in die straat ook met hoge snelheid tegen een lantaarnpaal gereden."

Een vreemde confrontatie volgde: "De beide mannen zaten helemaal onder het bloed en waren nauwelijks aanspreekbaar", aldus de politie. "De Doetinchemmer moest met behulp van pepperspray onder controle gebracht worden. Beide mannen zijn naar het politiebureau overgebracht. Gezien hun toestand is een arts ingeschakeld om hun gezondheid te beoordelen. Die concludeerde dat zij zwaar onder invloed van drugs waren."

Foto: REGIO8

Lees ook

wegwekzaamheden1

Herinrichting Zeddam-Zuid kan door, rechter veegt kritiek op aanbesteding van tafel

De wegen in Zeddam-Zuid kunnen eindelijk opnieuw ingericht worden. Het project, waarvan de eerste bijeenkomst al in november 2023 was, liep vertraging op vanwege een rechtszaak. Een aannemer was het niet eens met de aanbesteding en probeerde via de rechter zijn gelijk te halen. Die ging er niet in mee, alles is volgens het boekje gegaan.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde dicht: ‘Hopen dat vertrouwen in de binnenvaart blijft’

Het sluizencomplex bij Eefde is sinds zaterdagmiddag gesloten. Vanwege de aanhoudende droogte is er voorlopig geen scheepvaart toegestaan op het Twentekanaal. Schippers lagen zaterdag in de rij voor de sluis.

Polizei10

Nederlander (35) dood aangetroffen in hotel in het Duitse Rees

Een 35-jarige Nederlander is zondagmiddag dood aangetroffen in een hotelkamer in Rees, vlak over de grens bij Gendringen. De Duitse politie houdt rekening met moord en doet uitgebreid onderzoek.

AutocrossLochem010

Stofwolken en spektakel: vernieuwde autocrossbaan in Lochem valt in de smaak

Honderden coureurs van het NK Autocross zorgden afgelopen zaterdag voor stofwolken in de weilanden van Lochem. Onder het toeziend oog van duizenden toeschouwers werd op het vernieuwde circuit volop gestreden. Tot vreugde van de organisatie omschrijft iedereen elkaar toch als familie.

GRAKIF-DGMEDIA

De Graafschap wint oefenduel van Grieken in Nieuw-Dijk

De Graafschap heeft zaterdagmiddag een oefenwedstrijd gewonnen van het Griekse Kifisia. Op het veld van Sprinkhanen in Nieuw-Dijk werd met 4-2 gewonnen.

Stadstheater Bocholt

Stoelen van het Bocholt-theater zijn nog steeds zoek

De circa 650 gestoffeerde stoelen uit het stadstheater van Bocholt zijn nog steeds zoek. Het openbaar ministerie van Hildesheim, dat de zaak onderzoekt, heeft weinig hoop dat de stoelen ooit nog teruggevonden zullen worden. Volgens de Hildesheimer Allgemeine Zeitung is er een spoor gevonden in Sarstedt in Nedersaksen. Dit was blijkbaar de laatst bekende verblijfplaats van de beschuldigde zakenman.