gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sterk Orion Stars uit Doetinchem wint de Nationale Beker van 2025

ad6fb2681b6bdb2b682d9f2988e40b4e

Orion Stars uit Doetinchem heeft in een uitverkochte Maaspoort in Den Bosch, voor de tweede keer op rij de nationale beker gewonnen. Binnen drie sets was de titelhouder uit Doetinchem te sterk voor het Apeldoornse Draisma Dynamo.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
In de eerste set ging het kort na het eerste fluitsignaal gelijk op. De Doetinchemmers hadden het in de eerste minuten nog vrij lastig met de mannen uit Apeldoorn. Orion pakte echter een kleine voorsprong die zij wisten uit te bouwen tot een winst van de eerste set met 25-20.

In de tweede set kwamen de mannen van trainer Dirk Sparidans een stuk sterker voor de dag. Richting het einde van de tweede set stonden ze voor met een ruime 16-10 voorsprong. Dit sterke spel wisten zij aan te houden en wonnen die tweede set uiteindelijk met 25-19.

De derde en beslissende set waren het wederom de Doetinchemmers die snel op een voorsprong kwamen. De voorsprong hield zich vrijwel de gehele derde set ruim aan waardoor Orion met 24-15 op matchpoint kwam. Dit matchpoint was direct genoeg, waardoor het feest van start ging en voor de tweede keer op rij de titel en de beker mee naar Doetinchem gaat.

Lees meer over:

|

Lees ook

PAASVUUR

Pasen valt acht dagen eerder, deadline voor Achterhoekse paasvuren twee maanden

Hoewel Pasen maar acht dagen eerder valt dan vorig jaar, moeten organisatoren hun paasvuren al twee maanden eerder dan vorig jaar aanvragen. ODA (Omgevingdienst Achterhoek) vraagt om uiterlijk 1 december een vergunning aan te vragen. ODA is verantwoordelijk voor de milieuvergunningen in de Achterhoekse gemeenten.

WhatsApp Image 2026-10-23 at 09.45.48

Automobiliste verliest controle over voertuig en botst tegen boom in Braamt

Een automobiliste is vrijdagochtend met haar auto tegen een boom gebotst. De bestuurder is met verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.

Rechtbank

'Kussen, betasten en omhelzen', rijinstructeur hoort weer werkstraf eisen

Hij zou hen tijdens hun rijlessen hebben gezoend, gestreeld en hun billen hebben betast. Een 63-jarige man uit Didam wordt ervan verdacht als rijinstructeur twee vrouwen in 2020 en 2021 te hebben aangerand. Het gerechtshof in Arnhem boog zich donderdag over het hoger beroep.

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

GRARKC0

De Graafschap blijft kwakkelen: 'Er staat absoluut druk op mijn schouders'

Na het uiterst teleurstellende resultaat van maandagavond tegen Jong Ajax blijven de Superboeren bungelen onderin de Keuken Kampioen Divisie. Een overwinning tegen RKC Waalwijk in eigen huis is broodnodig om het sentiment te keren. Trainer Thomas Duivenvoorden voelt de druk toenemen, maar blijft optimistisch.

IKC0

Nieuwe wethouder heeft vertrouwen in IKC ’s-Heerenberg: ‘We hebben duidelijke kaders’

De bouw van het Integraal Kindcentrum (IKC) in ’s-Heerenberg moet in februari 2030 klaar zijn. Dat is later dan eerder werd voorzien, maar volgens wethouder Polman moet de nieuwe planning juist voor meer zekerheid zorgen. “We weten wat onze kaders zijn, we hebben een budget. Daar moet het voor gebeuren”, zegt Polman.